fbpx
Close

Korotkov asub Beach House’is harrastajaid ja noori treenima – eelregistreerimine on avatud!

Dmitri Korotkov. | Foto: Võrkpall24

Rannavõrkpallis nii mängija kui ka treenerina Eesti paremikku kuuluv Dmitri Korotkov avab sügisel koostöös Ülemiste Beach House’iga rohkelt uusi treeninggruppe, kuhu on oodatud erineval tasemel harrastajad ja ka lapsed.

“Sel talveperioodil on olnud päris keeruline tööd ja sporti ühildada, sest olen andnud trenne kuuel päeval nädalas neljas erinevas kohas nii saali- kui ka rannavõrkpalluritele. Lisaks olen paarilise Jaan Rebeliga üritanud pikkade päevade sisse mahutada oma trenne. Nüüd, mil sügisel hakkangi keskenduma üksnes Ülemiste Beach House’is treenivate harrastajate ja noorte juhendamisele ning teen ka ise seal trenni, peaks töö mõlemal rindel muutuma oluliselt efektiivsemaks ja veelgi nauditavamaks,” ütleb 23-aastane Korotkov.

Ülemiste Beach House’i juht Karolin Varik tunneb Korotkovi liitumise üle heameelt. “Dmitri on noorest east hoolimata Eesti üks hinnatumaid, kui mitte hinnatuim rannavolletreener. Rannasporti harrastavad hetkel sisehallis pigem 30+ vanuses inimesed. Meie suur soov on seda Dmitri abiga muuta ja pakkuda väljundit ka noortele, et rannavõrkpall poleks puhtalt suvine harrastus, vaid eraldiseisev spordiala, mida kaks kuni kolm korda nädalas harrastatakse. Lisaks treeningutele tulevad ka igakuised turniirid noortele, kus saab õpitut praktiseerida. Meie Läti hallis on tugev nõudlus just laste ja noorte treeningutele ning nagu näha, siis tulemused on head. Lastest on kasvanud noored mehed, kes juba maailma tasemel mängivad. Olen kindel, et see on võimalik ka Eestis,” usub Varik.

“Trenni on oodatud absoluutselt kõik spordisõbrad,” kinnitab Korotkov eesootavat kirjeldades. “Minu jaoks on ühtmoodi huvitav aidata arendada nii neid, kes esimest korda palli kätte võtavad, kui ka neid, kes on aastaid trenni teinud ja teavad alast palju. Kõige lahedam on minu jaoks see, kuidas treeneritöös avalduvad aspektid aitavad mul ka mängijana alast paremini aru saada. Mulle meeldib just dialoog treeneri ja sportlase vahel. Ja et tegu on kokkuvõttes inimeste jaoks ikkagi hobiga, siis on treeningutes ka naudingul oma koht. Üritan trennid ehitada koos treenitavatega üles alati nii, et kõik tunneksid harjutuskorra lõppedes, et on edasi arenenud ja samas protsessi ka nautinud.”

Korotkov on koostanud koos Beach House’iga küsitluse, mille palub kõigil huvilistel märtsikuu jooksul ära täita. Küsitluse põhjal asutakse koostama sügiseks treeninggruppe. Et Tallinnas on huvi ranna-alade harrastamise vastu suur, täituvad grupid ilmselt kiiresti. Sellegipoolest üritatakse kõigile huvilistele vastavalt tasemele ja kellaaegadele sobivad variandid leida.

Eestikeelse küsitluse leiab siit.
Ingliskeelse küsitluse leiab siit.
Venekeelse küsitluse leiab siit.

scroll to top