fbpx
Close

Korotkovi ja Lõhmuse MK-debüüt mängijatenappuses vaevleval Vilniuse etapil õnnestus

Dmitri Korotkov ja Timo Lõhmus. | Foto: Facebooki leht Timo Lõhmus/Dmitri Korotkov

Timo Lõhmus ja Dmitri Korotkov tegid eile Vilniuses toimuval võistlusel koos oma MK-sarja debüüdi, alistades esimeses alagrupimängus 2:0 (21:9, 21:14) Leedu paari Karolis Miscenko – Daniil Lanevski.

Kuna paljud osalejad loobusid koroonaviiruse leviku tõttu turniirist – etapil osaleb vaid 14 nais- ja 13 meespaari -, teenisid Lõhmus ja Korotkov, kes pidid algselt osalema ka kvalifikatsioonis, lõpuks põhiturniiril suisa kuuenda asetuse. D-alagrupi esikohamängus kohtuvad eestlased viiendana asetatud Itaalia paari Tobia Marchetto ja Alberto Di Silvestrega. Mängu võitja pääseb otse veerandfinaali.

Meie esipaar Kusti Nõlvak – Mart Tiisaar oli avamängus vaba ja kohtub täna kell 9.00 B-grupi esikohamängus leedulaste Matas Navickase ja Linas Petraviciusega. Nõlvak ja Tiisaar on ainsad maailma edetabelis 50 parema sekka kuuluvad mängijad, kes meeste turniiril osalevad.

Meie edukaima naisduo Heleene Hollase ja Liisa Soometsa jaoks on Vilniuse MK-etapp samuti elu esimeseks. Eilses avamängus jäid eestlannad 1:2 (10:21, 21:18, 10:15) alla Leedu paarile Lilija Frelik ja Vlada Oganauskiene. Et neljandat paari alagrupis aga pole, pääsesid nemadki edasi play-off’i, kus kohtutakse täna kell 12.30 pääsu eest veerandfinaali šveitslannade Kim Huberi ja Joelle Rohreriga.

Vilniuse ühe tärniga MK-etapi tulemusi saab jooksvalt jälgida siit.

scroll to top