fbpx
Close

Kreek ja Sete alistusid Prantsuse karika poolfinaalis tugevale konkurendile, Micelli ja Kibbermanni tööandja mängib täna finaalis

Lorenzo Micelli. | Foto: Christian Besson/Le Cannet Volero

Prantsusmaa karikavõistlustel peeti kolmapäeva õhtul poolfinaale. Kui meeste rahvuskoondise temporündaja Ardo Kreek pidi Sete’i Arago ridades favoriidistaatust omanud Toursile kindlalt alla vanduma ja sel hooajal karikafinaalini ei küündinud. Küll aga jõudis täna mängitavasse finaali Eesti naiste koondise endise peatreeneri Lorenzo Micelli juhendatav Le Cannet Volero, kelle ridadesse kuulub paiguti ka Karolina Kibbermann.

Sete’i Arago, kes poolfinaalis alistas liiga lähikonkurendi Narbonne’i kindlalt 3:0, jäi poolfinaalis sama kindlate numbritega alla Prantsusmaa kõrgliiga liidrile Toursile. Tours, kes CEV Cup eurosarja finaalseerias Monza vastu tiitlivõiduni ei jõudnud, võitis Kreegi koduklubi tulemusega 3:0 (25:19, 25:18, 25:14) ja kohtub karikafinaalis Chaumontiga, kes hoiabki Toursi järel liigas teist positsiooni.

Kuigi Karolina Kibbermann ei ole viimastel mängudel Le Cannet mängukoosseisu kuulunud, ei vähenda see fakti, et Lorenzo Micelli juhendatav Volero jõudis liiga liidrina naiste Prantsuse karika finaalmängule. Poolfinaalis alistati liigas alles üheksandat kohta hoidvad Beziers’ naised tulemusega 3:1 (26:28, 25:22, 30:28, 25:20) ja kaks geimi olid naiskondade vahet tabelis vaadates üllatavalt pingelised.

Naiste finaalmäng on Cannes’i linna siseasi, kui äärelinna klubi Le Cannet Volero läheb vastamisi Cannes’i Racing Clubiga. Volero vastane on liigatabelis alles kuues, nii et Micellil ja Kibbermannil on hea võimalus Prantsuse karikas oma klubile võita. Nii meeste kui naiste finaalid peetakse peetakse laupäeval, 2. aprillil Pariisis – naiste mäng algab Eesti aja järgi kell 16 ja meeste finaal kell 21:30.

scroll to top