fbpx
Close

Kreek teenis Prantsuse karikasarjas oodatud veerandfinaalpileti, Vahter meistriliigasatsi vastu üllatust ei valmistanud

Ardo Kreek (all paremal) ja Sete’i Arago peale kaheksandikfinaali võitu. | Foto: Sete’i Arago

Prantsuse karikavõistlustel oli reedel kaheksandikfinaalide päev, kus käis platsil ka kaks Eesti passiga võrkpallurit. Ardo Kreek ja Sete’i Arago võtsid kohustusliku võidu, samas kui Frejuse esiliigatiimi esindav Johan Vahter kõrgliigavõistkonna vastu rohtu ei leidnud.

Meistriliigas hetkel viiendal positsioonil paiknev Sete alustaski karikavõistlusi kaheksandikfinaalist, kus mindi vastamisi liiga punase laterna Cannes’iga. Avageimi kaotusele vaatamata oldi vastastest 3:1 (23:25, 25:15, 27:25, 25:22) üle ja edeneti seega veerandfinaalfaasi. Seal on Kreegi koduklubi vastaseks Narbonne, kes liigatabelis on Sete’i lähikonkurendina vaid kahepunktilise eduga neljas. Karikavõistluste statistikanumbrid kahjuks puuduvad.

Karikakarusselli kolm ringi varem ehk lausa 1/64-finaalidest alustanud Johan Vahter ja Frejus oma varjust üle hüpata ei suutnud. Kaheksandikfinaalis meistriliiga 12. klubi Poitiers’ vastu esiliiga viienda tiimi hammas ei hakanud ja 1:3 (25:17, 21:25, 23:25, 22:25) kaotusega lõppeski Vahteri koduklubi karikateekond.

Prantsuse karika veerandfinaalid peetakse juba sel esmaspäeval 28. märtsil. Lisaks meestele astuvad esmaspäeval karikasarjas võitlustulle ka naised. Eestlanna Liis Kullerkann ja vastvalitud Eesti rahvusnaiskonna peatreener Alessandro Orefice lähevad Venelles’i ridades veerandfinaalis vastamisi Cannes’i Racing Clubiga, lisaks peab Evreux’ vastu veerandfinaalkohtumise Lorenzo Micelli treenitav ja vajadusel ka farmklubimängija Karolina Kibbermanni teeneid kasutav Le Cannet Volero.

scroll to top