fbpx
Close

Kreeka kapten Vasilantonaki: me väga vajasime seda võitu

Anthi Vasilantonaki Eesti vastu rünnakul. | Foto: Gertrud Alatare

Eesti rahvusnaiskond pidas täna Euroopa Hõbeliigas koduplatsil neljanda vooru kohtumise Kreeka naiskonnaga ja mäng kaotati tulemusega 1:3.

Kreeklannade parimaks kerkis 20 silmaga (+10) nende kapten Anthi Vasilantonaki, kes ütles Võrkpall24’le antud lühiintervjuus, et nad väga tahtsid seda mängu võita ja nad olid Eesti vastu hästi ette valmistatud.

“Me oleme õnnelikud, et võitsime, sest me väga tahtsime ja vajasime seda võitu. Ma arvan, et me olime Eesti jaoks hästi ette valmistatud. See kohtumine oli väga heaks ettevalmistuseks meie järgmiseks mänguks, mis toimub samuti Eestiga, kuid meie kodus,” sõnas 195-sentimeetrine kreeklanna.

Aastaid Itaalia meistriliigas pallinud diagonaalründaja sõnul Eesti neid millegagi üllatada ei suutnud.

“Kuna me tegime enne mängu põhjaliku kodutöö, siis ma ütlen päris kindlalt, et Eesti mängis täpselt nii, nagu me arvasime. Me tegime seda mida vaja ja see tõi ka edu,” rääkis 23-aastane võrkpallur.

Esimese ja neljanda geimi suurelt võitnud Kreekal toimis Vasilantonaki sõnul hästi nii serv, blokk kui ka kaitsemäng. Tema sõnul läheb Kreeka naiskonna esitused järk-järgult paremaks.

“Esimeses ja neljandas geimis toimis meil serv ja blokk hästi ning kaitses näitasime samuti head mängu. Ma arvan, et need olid üldse mängu suurimateks võtmesõnadeks.”

“Me oleme läinud mäng-mängult järjest paremasse hoogu. Täna tegime täitsa hea mängu. Serv, kaitse ja blokk toimis. Samuti tegime palju vähem vigu kui tavaliselt,” vaagis punktikütt.

Sarnaselt Eestiga osaleb ka Kreeka augustis algaval Euroopa meistrivõistluste finaalturniiril.

“Meie eesmärk on võtta üks mäng korraga. Tahame näidata oma parimat mängu ja eks saame näha, kuidas meil tegelikult läheb,” ütles Vasilantonaki lõpetuseks.

 

 

scroll to top