Kristel Moor karikavõidu järel: emotsioonid on laes!

Kristel Moor (paremal). | Foto: volley.ee

Täna teenis Saku Suurhallis ligi 1500 pealtvaataja ees karikavõistluste magusa võidu TalTech/Tradehouse, alistades Tartu Ülikool/Bigbanki geimide seisuga 3:1 (25:21, 23:25, 26:24, 25:20). Tallinna esindusnaiskonna ründaja, 10 punkti (+2) toonud Kristel Moor jagas meiega vahetuid emotsioone.

Kristel, suured õnnesoovid karikavõidu puhul. Millised on esmased mängujärgsed emotsioonid?

Emotsioonid on hetkel laes! Teadsime, et Tartu (Tartu Ülikool/Bigbank – toim.) on kõva tööd teinud meie analüüsimisega. Eks nad teadsid, kuidas meid pidurdada ja olid selleks mänguks valmis – seda oli tunda ja võitlus oli kõva. Suurepärane, et võit ära tuli, aga see polnud üldse kerge.

Kas võit tuli ootamatult või oli see ootuspärane?

Ei olnud ootuspärane ega ootamatu, mõlematel võistkondadel olid võrdsed võimalused võita. Sõltus sellest, kellel parem päev parasjagu oli ning meie suutsime täna paremini võistkondlikult mängida.

Kuidas tänase mänguga rahule jäid?

Jäin päris rahule, kuna see, milles kokku leppisime, sai tehtud. Vahepeal tekkis probleem Kadi Kalmu pidurdamisega, ka mina eksisin blokis, aga üleüldiselt pidasime hästi mänguplaanidest kinni.

Mida oleksite veel paremini saanud teha?

Ma sihukest ühte kindlat aspekti välja ei oska tuua, aga teise geimi algus oli küll rabe ning seal me ei mänginud oma mängu välja – oleksime kindlasti paremini saanud.

Kuidas enda sooritusega täna rahule jäid?

Oleks võinud paremini, aga mul oli väga hea võrdne vahetus tulemas. Kadi Kullerkann tuli minu asemel sisse ja tegi väga hea esituse. Tiimimäng toimis ning võit on võit. Kadi oli täna väga tubli.

Kuidas oli võistkonnasisene energia platsil ning kes võistkonda enim motiveeris?

Ma ei ütleks, et see oli üks kindel inimene. Me olime kõik hästi meelestatud ja hoidsime kokku, meeleolu kordagi ei raugenud.

Täna karikafinaalis kohtunud naiskonnad Tartu Ülikool/Bigbank ja Taltech/Tradehouse pidasid karikavõistluste finaalilahingu ka eelmisel aastal, kui peale jäi Tartu esindusvõistkond geimidega 3:1.