fbpx
Close

Kristo Kollo: aplaus publikule, selline toetus oli lihtsalt uskumatu!

Kristo Kollo lõi lühikesest mängust hoolimata suisa kuus serviässa. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti meeste võrkpallikoondis võõrustas oma viimases EM-valikturniiri mängus lätlasi ning sai kindla 3:0 võidu.

Tartus täismaja ees peetud mängus oli Eesti üks resultatiivsemaid Kristo Kollo, kes tõi 11 (+5) punkti, nende hulgas suisa 6 ässpallingut. Itaalia esiliigaklubis Mondovi leiba teeniv nurgaründaja ütles, et mehed tundsid mängust naudingut, sest Eestil oli enne matši koht finaalturniiril kindlustatud.

“Meie jaoks oli tänane mäng pingevaba ning saime oma asjadele keskenduda erinevalt lätlastest, kellel oli nii mõndagi kaalul. Motivatsioonist meil puudu ei tulnud, sest teadsime, et tuleb palju publikut ja kes see ikka kodupubliku ees kaotada tahaks. Treenerid surusid meid ja meie surusime ka üksteist rohkem pingutama ja võitlema.”

“Ma ei saa mainimata jätta seda publikut, kes mängule tulid. Aplaus neile. Taoline toetus oli lihtsalt uskumatu. Fantast on mängida sellise publiku ees,” lisas Kollo tänulikult.

Septembris toimuval EM-finaalturniiril ootavad koondiselt kõrget kohta lisaks poolehoidjatele ka mängijad ise.

“Eks me siin salamisi oleme arutanud, et kaheksa parema hulka jõudmine oleks ilus eesmärk. Esmatähtis on muidugi see, et kõik mehed terved püsiks. Samuti on vaja ka klubihooaeg korralikult ära lõpetada.”

“See pisikene koondisepaus tuli kindlasti kasuks. Kodus on alati hea olla ja koondisega koos trenni teha on väga fun ning mentaalse poole pealt oli see paus väga vajalik. Sai uut energiat ammutatud,” lisas viimase aasta jooksul Eesti koondise põhikoosseisus koha kinnitanud nurgaründaja lõpetuseks.

Teksti autor: Reijo Mälton

scroll to top