fbpx
Close

Kristo Kollo pärast kaotust Lätile: läksime lati alt läbi

Kristo Kollo kuulus avamängus algkoosseisu. | Foto: CEV

Eesti rahvusmeeskond alustas kodust Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri nukra 1:3 (23:25, 22:25, 25:16, 21:25) kaotusega Avo Keele juhendatavale Lätile.

Nurgaründaja Kristo Kollo alustas mängu algkoosseisust. Tema auks langes turniiri esimene palling, millega 32. Euroopa meistrivõistlused avati. Mängu jooksul kontole 3 punkti (efektiivsusnäitaja -3) kogunud Kollo oli kohtumise järel nõutu näoga.

“Ei teagi, kas oli see esimese mängu värin või midagi muud. Ilmselgelt ei näidanud me oma mängu, rabistasime. Mängu ilust oli asi kaugel. Läti võitles ja võitles, meie aga läksime lati alt läbi,” selgitas 31-aastane Kollo kaotuse tagamaid.

Saku Suurhall oli EM-i avamänguks täitunud umbkaudu 4000 vollefänniga. Ligi kaks aastat hõredate (või sootuks tühjade) tribüünide ees mänginud koondise jaoks võis tegu olla kaheteralise mõõgaga:

“Väga mõnus! Eesti fännid tekitavad alati hästi sooja keskkonna. Igal juhul oli see positiivne, aga võib-olla algul tekitas see krambi, sest kaks aastat pole publiku ees mänginud,” sõnab Kollo.

Juba laupäeval seisab Eesti koondisel ees mäng Slovakkiaga, mis tänase tulemuse valguses, on vaja kindlalt võita, et säilitada lootusi alagrupist edasi pääsemisele.

“Nüüd on oluline see mäng võimalikult kiiresti selja taha jätta ja keskenduda juba nädalavahetusele. Tuleb mäng korraga võtta. Igal juhul teeme vigade paranduse ja laupäeval saalis näeme!” lubas Kollo.

Eesti koondis jätkab kuueliikmelises D-alagrupis kodust suurturniiri laupäeval ja pühapäeval, kohtudes mõlemal päeval kell 16 vastavalt Slovakkia ja Saksamaaga.

 

scroll to top