fbpx
Close

Kui pikaks võib kujuneda Kristo Kollo mängupaus?

Kristo Kollo (vasakul) Itaalia klubi Mondovi värvides. | Foto: Mondovi

Itaalia esiliigaklubi Mondovi loovutas tänavu esmakordselt vastasele punkti möödunud nädalavahetusel, kui alistas võõrsil Monini Spoleto 3:2. Võitjate kahest leegionärist tegi sedapuhku kaasa vaid Henri Treial, sest Kristo Kollo sai mõned päevad varem treeningul vigastada.

“Maandusin trennis mänguolukorras vasaku jala peale ja tegin puusaliigeses kõõlusele või lihasele haiget,” selgitas Kollo eemalejäämise põhjust Võrkpall24’le.

Kui pikaks võib möödunud suvel Eesti koondises põhikoosseisu kuulunud nurgaründaja mängupaus kujuneda?

“Käisin täna MRT-uuringul ja saan vastuse neljapäevaks. Loodan, et midagi tõsist pole, sest viimase kahe päeva jooksul on valu kenasti taanduma hakanud. Julgen öelda, et sel nädalal ma veel väljakule ei naase, aga järgmise nädala mänguks peaksin juba mängukõlbulik olema. Seega, ei midagi üleliia hullu,” lisas Kollo.

28-aastane Kollo on kerkinud tänu oma silmapaistvale üldmängule Itaalias juba publiku üheks lemmikuks. Eelmise nädala jõuproovist veelgi keerulisemaks kujuneb Kollota Mondovi jaoks aga ilmselt järgmine kohtumine Reggio Emiliaga, sest meeskonnad paiknevad liigatabelis vastavalt teisel ja kolmandal kohal.

Eesti koondise põhimeestest on poolteist kuud enne EM-valikmängu Lätiga vigastuse tõttu rivist väljas ka nurgaründaja Andrus Raadik (säärelihas) ja temporündaja Andri Aganits (õlg).

scroll to top