fbpx
Close

Kui suur on Milano tähe Nimir Abdel-Azizi kuupalk?

Nimir Abdel-Aziz. | Foto: Saaremaa VK/CEV

Saaremaa Võrkpalliklubiga CEV Challenge Cupil koha eest poolfinaalis mänginud Milano Powervolley’s on suurima palganumbriga mängija mõistagi nende rünnakuliider, Hollandi koondise võtmemängija Nimir Abdel-Aziz.

Kuna pärast avamängu Eesti meediale antud intervjuus ütles 28-aastane Abdel-Aziz, et diagonaalründajana on tema palk märksa suurem kui varem sidemängija ametit pidades, siis asus Võrkpall24 uurima, millistest numbritest jutt käib.

Mitmelt välismaal mängivalt võrkpallurilt palganumbrite kohta uurides jõudsime kiiresti arusaamale, et Abdel-Azizi aastapalk peaks jääma 200 000 – 250 000 euro vahele. Et mängijate lepingud on üldiselt kümnekuulised, tähendaks see 20 000 – 25 000 euro suurust kuupalka. Sarnasesse suurusjärku jääb kogu Saaremaa klubi mängijate palgafond.

Võrdluseks, maailma kõrgeima palgaga võrkpallur on Robert Tähe meeskonnakaaslane, Perugia liider Wilfredo Leon, kes teenib aastas kuuldavasti miljon eurot ja kuus seega 100 000 eurot.

 

View this post on Instagram

 

Flying to the moon and back. ?

A post shared by Võrkpall24.ee (@vorkpall24.ee) on

 

View this post on Instagram

 

Nimir särab ja Milano kindlustab 2:1 eduseisu haaramisega pääsu poolfinaali. Saaremaa edukas eurohooaeg on saamas läbi. ?

A post shared by Võrkpall24.ee (@vorkpall24.ee) on

scroll to top