fbpx
Close

Kuidas suhtus Teppani põhikoosseisu pääsemisse Poola legend Wlazly?

Mariusz Wlazly. | Foto: Belchatowi Skra

Renee Teppani koduklubi Belchatowi Skra avas eile Poola kõrgliiga teises voorus võiduarve, alistades koduväljakul 3:1 (25:21, 25:27, 25:18, 25:20) Bedzini.

25-aastane Teppan kuulus esmakordselt ametlikus mängus diagonaalründajana meeskonna algkoosseisu, mis tähendas seda, et Poola viimase kümnendi kuulsaim võrkpallur Mariusz Wlazly alustas kohtumist pingilt. Klubi koduleht uuris pärast kohtumist 35-aastaselt vanameistrilt, kuidas ta peatreener Roberto Piazza otsusesse suhtus.

“Renee pidigi tänases (eilses – toim.) mängus alustama, selles polnud mingit saladust. Hooaja esimeses pooles on meil väga palju mänge ja peatreener soovib kahtlemata mitmete mängijate jõuvarusid säästa. Seepärast tuleb tal ka koosseisus muudatusi teha. Peame hakkama saama,” sõnas Wlazly.

Wlazly sekkus siiski juba teises geimis mängu, sest Belchatowi mäng ei kulgenud loodetud moel. Teppan oli väljavahetamise hetkeks realiseerinud 12 tõstest vaid 2.

“Ma ei ütleks tegelikult, et me esimeses geimis halvasti oleks mänginud. Pidime lihtsalt oma mängu leidma ja natuke võitlusvaimu juurde lisama. Teises geimis maksid meile kätte mõned omavead, kuid seejärel suutsime mänguohjad enda kätte haarata. Olgem ausad, me oleme nii vähe üksteisega koos mängnud, et vajame üksteise mõistmiseks veel aega,” lisas 7 punkti kogunud Wlazly.

Belchatow jätkab Poola liigat juba laupäeval ühe eeldatava medalipretendendi Gdanski vastu.

Loe ka: Algkoosseisu edutatud Teppani rõõm jäi Belchatowi võidumängus üürikeseks

Renee Teppan (nr 3). | Foto: PlusLiga
scroll to top