fbpx
Close

“Kuldne geim” | Koondislased annavad aru: milline on Eesti hetkeseis suure koduturniiri eel tegelikult?

Rivo Vesik, Renee Teppan, Alar Rikberg ja Karl Rinaldo Manta maja stuudios. | Foto: Võrkpall24.ee

Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” XVI osa on pühendatud Euroopa Kuldliiga finaalturniirile, mis toimub sel reedel ja laupäeval Tallinnas Saku suurhallis.

Saatejuhtidel Karl Rinaldol ja Rivo Vesikul on sedapuhku külas Euroopa tippvõrkpallis nii koondise- kui klubitasandil sees olevad Alar Rikberg ja Renee Teppan. Räägime põhjalikult seljataha jäänud alagrupiturniirist, eesootavast finaalturniirist ja kõigest muust nende teemadega haakuvast.

Teatavasti on suur kaal juba reedesel poolfinaalil, kus Eesti kohtub alagrupiturniiril vaid võite tunnistanud Türgiga. Mängu võitja tagab koha juuli alguses toimuvale Challenger Cup’ile, kus omakorda jagatakse kohti tuleva aasta Rahvuste liigasse. Kui Türgi kogus alagrupiturniiril maksimaalsed 18 punkti, siis väga ebastabiilselt esinenud Eesti teenis vaid 4 punkti. Uurime saatekülalistelt, kas seis ongi nii kehv, nagu viimased mängud näitasid, või ei maksa nendest mängudest põhjapanevaid järeldusi teha.

Olgugi et tegu on Kuldliiga erisaatega, räägime Vesiku rõõmuks natuke ka rannavõrkpallist. Mõistagi kuuluvad saatesse ka püsirubriigid Sportlandi küsimusmängu ja “Paf lööb pahviks” nädala tegija rubriigi näol.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Manta Maja ja Delfiga.

Võrkpall24 loosib Facebookis välja 4×2 piletit finaalturniirile. Loosis saab osaleda siin.

scroll to top