fbpx
Close

“Kuldne geim” | Saarlasest saatejuht, Eesti meistrid, purunematu särk, naiste dilemma ja koondised

Rivo Vesik, Aleksei Povjakel, Maksim Petrov ja Karl Rinaldo Manta maja stuudios. | Foto: Võrkpall24.ee

Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” on nädalase pausi järel tagasi eetris, võõrustades Manta maja stuudios armastatud rannavõrkpallureid Aleksei Povjakelit ja Maksim Petrovi.

35-aastased Povjakel ja Petrov tulid augusti keskel Paides kümneaastase pausi järel Eesti meistriteks, pärast mida teatas Petrov emotsionaalses kõnes, et lõpetab sel suvel oma vollekarjääri. Nüüd ongi aeg vaadata tagasi duo meeldejäävale karjäärile. Saame teada, kuidas 15 aastat koos mänginud paar tekkis, kuivõrd ekstreemsed olid nende MK-etappidel käimised ning kuidas nad täna meie kodust sarja hindavad.

Teemadest käsitleme pikemalt mõistagi EM-finaalturniiriks valmistuvate Eesti naiste ja meeste koondise hetkeseisu, ent räägime muustki. Muuhulgas arutleme, miks mitmed Eesti rahvusnaiskonna põhitegijad ei pruugi karjääri välismaal jätkata, miks on Jade Šadeiko Oregoni siirdumise valguses USA ülikoolides naiste võrkpall nii populaarne ja miks lätlannast värske Euroopa rannavollemeister võidu eest sentigi ei teeninud.

Saatejuhtidest on stuudios “saarlane” Karl Rinaldo ja suurest naaberriigist viimaks kodumaale lastud mandrilane Rivo Vesik.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Manta Maja, MonkeySporti ja Delfiga. 

Vabandame saate kehva helikvaliteedi pärast!

 

scroll to top