fbpx
Close

“Kuldne geim” | Stuudios ajalugu teinud Ennemuist, teemad kalapüügist naiste võrkpalli võlude ja valudeni

Karl Rinaldo, Siim Ennemuist, Rivo Vesik ja Uku Rummi. | Foto: Võrkpall24.ee

Võrkpalliteemalise taskuhäälingu saate “Kuldne geim” kolmandas osas võeti pihtide vahele Pärnu Võrkpalliklubi kogenud temporündaja Siim Ennemuist.

28-aastane saarlane tegi tänavu jaanuaris Eesti võrkpalliajalugu, kui siirdus Saaremaa ridadest Pärnusse. Temast sai nimelt esimene mängija, kes on karjääri jooksul esindanud kõiki kuut hetkel meistriliigas osalevat klubi. See aga tähendab, et Ennemuistil on Eesti võrkpallist, meie klubidest ja treeneritest nii mõndagi rääkida.

Lisaks Ennemuisti personaalküsimustele arutasime pikemalt selle üle, tänu millele on meil täna nii palju tugevaid saarlasi eesotsas Timo Tammemaa ja Keith Pupartiga Eesti võrkpalli vedamas. Samuti vaagisime Eesti naiste võrkpalli ühtpidi nukrat, ent teiselt lootusrikkat hetkeseisu.

Saate teises pooles vaatasime aga tagasi möödunud nädalale ehk valisime nädala tegija, rääkisime Eesti meistrivõistluste poolfinaalidest, Oliver Vennost CEV Cupi finaalis ja naiste Balti liiga finaalturniirist.

Seda, kes võitis eelmise nädala küsimusmängu ja saab endale Eesti koondise mängusärgi koos oma nime ja numbriga, kuula juba saatest! Ühtpidi tuleb ettelugemisele uus küsimus.

Saatejuhtidena olid stuudios Rivo Vesik, Uku Rummi ja Karl Rinaldo.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Paf.ee, Sportlandi, Äripäeva ja Delfiga.

Kuula ka: “Kuldne Geim” | Avo Keel Tähe talendi alahindamisest, liigsest otsekohesusest ja koondise mängijavalikutest
Kuula ka: “Kuldne Geim” | Kas Rivo Vesik võiks 38-aastasena naasta tippvõrkpalli?

scroll to top