fbpx
Close

“Kuldne geim” | Stuudios Lõhmus, Tammearu ja MM-kuld Vesik, teemad Putinist kuni mängu ajal suitsetamiseni

Rivo Vesik, Timo Lõhmus, Märt Tammearu ja Karl Rinaldo Manta maja stuudios. | Foto: Võrkpall24.ee

Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” jätkab juulis rannavolle radadel kulgemist. Meie 20. saates on külas Eesti edukaimad noored, 18-aastased Timo Lõhmus ja Märt Tammearu.

Lõhmus ja Tammearu räägivad nii rannavolle võludest ja valudest, huvitavatest seikadest kui üksteisevahelistest duellidest, ent mõistagi vaatame tagasi ka lõppenud klubihooajale, kus tulevikumehed esindasid vastavalt Tallinna Selveri ja Tartu Bigbanki värve. Tammearu meenutab sedagi, millele Gheorghe Cretu koondises pärnaka kui värske debütandi puhul tähelepanu juhtis.

Saate teises osas pajatab aga saatejuht Rivo Vesik kõigest sellest, mis juhtus tema ja Venemaa rannavollekoondisega siis, kui Oleg Stojanovski ja Vjatšeslav Krasilnikov krooniti nädala eest Hamburgis maailmameistriteks. Kus oli tol hetkel Rivo, miks tegi koondise peatreener Vjatšeslav Nirka finaali otsustava geimi ajal väljas suitsu, kuidas saatis õnnitlused edasi Vladimir Putin ning kas eestlasest treenerit ootab nüüd ees eripreemia – kõike seda saame saate jooksul teada.

Teistest teemadest tulid arutelu alla Timo Tammemaa siirdumine Prantsusmaa esiklubisse Toursi, Rakvere loobumisotsus, Venemaa triumf Rahvuste liigas ning Heleene Hollase ja Liisa Soometsa üllatusvõit rahvusvahelisel EEVZA etapil.

Võrkpall24.ee podcast valmis koostöös Credit24, Manta Maja ja Delfiga. 

Loe ka: INTERVJUU | Maailmameister Vesik: karjatasin teel lennujaama nii kõvasti, et taksojuht oleks peaaegu kraavi sõitnud

scroll to top