fbpx
Close

Kullerkann avamängu kaotusest: tegime liiga palju lihtsaid vigu

Liis Kullerkann (nr. 5). | Foto: Siim Semiskar

Eesti rahvusnaiskond pidas täna esimese kohtumise Euroopa Hõbeliigas, kui võõral väljakul kaotati 0:3 Sloveeniale.

Eesti ühe resultatiivseimana 7 punkti toonud Liis Kullerkann rääkis Võrkpall24’le antud intervjuus, et võrreldes viimatise omavahelise kohtumisega oli tänane mäng palju tasavägisem.

“Ma ütleks nii, et tänane mäng oli palju tasavägisem, kui 2 aastat tagasi peetud kohtumine. Suudame nendega mängida küll kui tahame. Kahjuks tegime täna hästi palju lihtsaid omavigu, mis minu meelest meile kaotuse tõid. Nemad suutsid rasketes olukordades palli sidemängijale täpsemalt suunata ja tegid vähem vigu. Eks me ise tegime ka nende elu lihtsamaks” sõnas 191-sentimeetrine temporündaja.

Kullerkann ütles, et ise ta tänase mängu eel ega ajal närvilisust ei tundnud ja oma esitusega jäi üldpildis rahule.

“Isiklikult ma närvilisust ei tundnud. Samas treenerid ütlesid, et neile tundus, et mõnel mängijal oli pinge peal. Aga sellest suurt probleemi ei tehtud. Ikkagi esimene mäng Hõbeliigas ja meiega liitusid uued mängijad, kellega kokkumäng vajab veel natukene lihvimist. Pead kindlasti sellest kaotusest norgu ei lase,” lausus heledapäine piiga.

“Tundsin ennast platsil väga hästi. Serv oleks võinud paremini lõigata, aga muidu usun, et sain hästi hakkama,” lõpetas Kullerkann positiivsel toonil.

 

 

scroll to top