fbpx
Close

Kullerkannu ja Micelli hooajale võisid joone alla tõmmata viirusejuhtumid

Võib juhtuda, et Liis Kullerkann (5) ja Lorenzo Micelli (keskel) sel hooajal Volero vormi enam selga ei tõmba. | Foto: klubi koduleht

Prantsuse kõrgliigaklubi Volero Le Cannet – sealhulgas Eesti koondise itaallasest peatreener Lorenzo Micelli ja temporündaja Liis Kullerkann – on neljapäevast alates viibinud Prantsusmaal eneseisolatsioonis. Naiskonna selle hooaja kaks viimast kohtumist jäävad viirusejuhtumite tõttu suure tõenäosusega pidamata ja liiga lõpetatakse neljandal positsioonil.

Le Cannet pressiteate andmetel rakendati isolatsioonimeetmeid pärast seda, kui kahe võistkonnaga seotud inimese koroonaviiruse test osutus positiivseks. Kuna kõik kõrgliigamängud plaaniti ära pidada enne tuleval nädalavahetusel toimuvat Prantsuse karika Final Fouri, siis eeldatavasti kohtumisteks uut aega ei leita ja Volero saab tabelisse kirja kaotused. Mängude toimumise või mittetoimumise kohta ootab klubi aga endiselt liiga poolt ametlikku kinnitust.

Hetkel hoitakse liigatabelis neljandat positsiooni, kuhu jäädakse ilmselt ka tehnilise kaotuse korral püsima. Viiendal kohal paiknev linnarivaal RC Cannes on küll kogunud sama palju punkte, kuid ka neil on kõik mängud selleks hooajaks peetud ja punktilisa teenida pole enam võimalik. Playoffe Prantsuse kõrgliigas ei peeta.

Liis Kullerkann ja Lorenzo Micelli plaanivad kõigest hoolimata liituda Eesti koondise tegemistega eelnevalt kokkulepitud ajaks ehk 25. aprilliks.

scroll to top