fbpx
Close

Kummaline olukord: kas kuulus De Giorgi kohtub täna Toobaliga või lendab Itaaliasse?

Ferdinando De Giorgi teenis nädalavahetusel Jastrzebski eesotsas 3:1 võidu Gheorghe Cretu juhendatava Rzeszovi üle. | Foto: PlusLiga

Itaalia võrkpallihiid Civitanova Lube jäi nädala alguses peatreenerita, kui pärast 0:3 kaotust Milanole otsustas klubi osapoolte kokkuleppel lõpetada lepingu Giampaolo Medeiga.

Kohaliku meedia andmetel saab Medei asendajaks 57-aastane Ferdinando De Giorgi, kes oli Lube peatreener aastatel 2005-2010. Ent olukord pole nii lihtne: veel eileõhtusel treeningul juhendas De Giorgi Poola hetke neljandat klubi Jastrzebski Wegielit, kes kohtub täna võõrsil Kert Toobali ja Rainer Vassiljevi koduklubi Lubini Cuprumiga.

Täna pärastlõunal kinnitas Jastrebski klubi lõpuks kuulujutte ja tõi selguse majja: De Giorgi siirdub Itaaliasse, kuid alles uue nädala alguses. Tänase Lubini ja pühapäevase Varssavi Onico mängu ajal on ta veel oma praegusele meeskonnale abiks.

De Giorgi kuulus Itaalia võrkpalli kuldajastul sidemängijana koondisse ja on hiljem juhendanud mitmeid Itaalia, Poola ja Venemaa tippklubisid. Lube näol on aga tegu Itaalia kevadise hõbedameeskonnaga, kus mängivad mitmed maailma tipud eesotsas kuubakate Osmany Juantorena ja Robertlandy Simóniga.

scroll to top