fbpx
Close

Kuu parimaks mängijaks valiti igati teenitult Hindrek Pulk

Hindrek Pulk. | Foto: Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi on Credit24 Meistriliiga uut hooaega alustanud täiseduga: koos septembris mängitud esimese vooru kohtumisega oli saarlastel oktoobri lõpuks liigatabelis 7 võitu 7-st mängust. Vastastele loovutati nendes mängudes vaid 1 punkt ja 4 geimi. Peatreener Ioannis Kalmazidisel on koosseisus palju häid mängumehi, aga teiste hulgast tõusis esimestes mängudes esile diagonaalründaja Hindrek Pulk, vahendab liiga koduleht.

Saarlasest mängumees osales seitsmest kohtumisest viies ja oli neis kõigis oma meeskonna liidriks, tuues kokku 74 punkti ja keskmiselt enam kui 5 punkti geimi kohta. Eriti tähtis oli Pulga panus mängudes kohalike konkurentide Tallinna Selveri (4 geimiga 20/+13), Tartu Bigbanki (3 geimiga 17/+13) ja kahel korral TalTechi vastu, kusjuures Tehnikaülikooli vastu 3:2 võidetud mängus tõi just Pulk 1:2 kaotusseisus mängu otsustava murrangu (2 geimiga 12/+9).

Credit24 Meistriliiga kuu parim saab traditsiooniliselt auhinnaks Sportlandi kinkekaardi 150 euro väärtuses.

Kuu parima auhinna andis Saaremaa VK ja Jekabpilsi Lūši mängu eel Hindrek Pulgale üle Saaremaa Võrkpalliklubi president Ivar Alt.

Kuna Pulk valiti möödunud kuul ka Saaremaa Võrkpalliklubi parimaks mängijaks, saab ta koostöös ML Autoservice’iga kuuks ajaks sõitmiseks Volkswageni.

scroll to top