fbpx
Close

Laagi liigamängud jäetakse Itaalias kooronaviiruse tõttu ära, ka saarlaste euromängu toimumine ohus

Chieri naiskond. | Foto: klubi Facebooki leht

Itaalia naiste kõrgliigas pidi täna võistlustulle astuma Kertu Laagi koduklubi Chieri, kuid koroonaviiruse tõttu on tühistatud nii nende tänane kui ka tuleval kolmapäeval peetav kohtumine.

Kuigi algselt pidi tänane mäng Filottrano naiskonnaga siiski toimuma, anti eestlannale tänahommikuses trennis teada, et kohtumine on edasi lükatud. Lisaks ei toimu täna Lombardia piirkonnas, kus probleem on suurem, veel kaks kohtumist. Edasi on lükatud ka Chieri kolmapäevane kohtumine Casalmaggiorega.

Kohilast pärit diagonaalründaja sõnul on tõsisemad juhtumid olnud neist kaugemal ning nende linna pole viirus veel õnneks jõudnud.

“Kuna eemal on olnud mõned juhtumid, siis ei taheta siin suuri rahvakogunemisi teha. Välismaalased on siin päris segaduses, aga kedagi maskiga ringi liikumas näinud pole,” ütles Laak.

Eestlanna ise võtab asja rahulikult. Küll aga on ta mures, kas tema pere, kes talle Itaaliasse külla sõitis, lastakse koju.

“Mina isiklikult suurt muret viiruse osas ei tunne, kuna suhtlen siin inimestega vähe. Aga mulle tuli pere külla, et tänast mängu näha, kuid kahjuks nad seda ei näe. Minu jaoks on tähtis see, et nad koju lastakse,” lausus Laak, kes loodab, et asi nii hulluks siiski ei lähe.

Saaremaa Võrkpalliklubi peaks CEV Challenge Cupi veerandfinaali avakohtumise Itaalia tippklubi Milanoga pidama 25. veebruaril vastaste kodus, kuid täna on matši toimumine seatud juba kahtluse alla. Lisainfo saabub seoses euromänguga täna, sest juba homme peaksid saarlased Itaaliasse lendama.

scroll to top