fbpx
Close

Laak ja Miilen loovad vollemaastikul uue duo ning panevad end proovile ajakirjanikena

Kristiine Miilen ja Kertu Laak embamas hetk pärast Eesti koondise pääsemist EM-finaalturniirile. | Foto: Ari Hyvönen

Võrkpall24 tuleb peagi välja uue rubriigiga “Miileni ja Laagi viis küsimust”, kus kaks ajakirjandushuvilist Eesti koondislast Kertu Laak ja Kristiine Miilen hakkavad erinevatelt Eesti võrkpalliga seotud inimestelt küsima tavapärasest veidi teistsuguseid küsimusi, et õppida tuntud nägusid paremini tundma ka platsiväliselt.

21-aastane Laak ja peagi 23. sünnipäeva tähistav Miilen ei vaja võrkpallirahvale pikemat tutvustamist, sest esimene neist mängib tänavu Itaalia kõrgliigas Chieris ja teine Kreeka tippklubis Pannaxiakoses. Ajakirjandusliku debüüdi nimel ühendavad head sõbrannad jõud distantsilt, mis tänu tänapäeva tehnoloogiale pole mingi probleem.

Idee tippmängijate kaasamisest tekkis tänu sellele, et nii Laak kui ka Miilen on viimase aasta jooksul näidanud üles huvi Võrkpall24 tegemistele kaasa aidata. Nüüd, mil avaldasime uudise lisajõu otsimisest, panime pead uuesti kokku ja arutasime, milline väljakutse pakuks nii naistele endile kui ka portaali lugejatele enim huvi. Nii sündiski uus rubriik.

“Et uus projekt algaks ikka “pauguga”, siis valisime esimeseks ohvriks vast kõige tuntuma näo Eesti võrkpallis – koondise kapteni Kert Toobali. Uurisime Kerdilt nii perekonna, välismaal veedetud aastate, hobide kui ka tulevikuplaanide kohta,” kergitas värske reporter Miilen avaosalt saladuseloori.

Uue rubriigi esimene osa jõuab lugejateni lähipäevil.

scroll to top