fbpx
Close

Leegionärita Selver võitis verinoort vastast tunniga

Tallinna Selveri peatreener Andres Toobal. | Foto: Siim Semiskar

Credit24 Balti liiga senise hooaja ühepoolseimas mängus alistas Tallinna Selver eile õhtul kodus tulemusega 3:0 (25:20, 25:8, 25:17) Jelgava Biolarsi.

Kui esmapilgul võis paista Balti liiga 2016. aasta pronksiklubi Jelgava suur kaotus ehk ootamatuna, siis tegelikult oli see igati loogiline tulemus. Jelgava on teinud nimelt kahe hooaja vahel läbi põhjalikud muudatused. Võistkonna peatreeneri rolli võttis Leedu esiklubi Gargždaid juhendama asunud Austris Stalsilt üle Läti viimaste aastate edukaim noortetreener, varem kõrgliigas Limbažis mitmeid tänaseid koondislasi treeninud Lauris Iecelnieks ning meeskonnas mängivad eranditult vaid noorvõrkpallurid sünniaastatega 2002-2005.

Selveri resultatiivseim oli 11 punkti (+11) toonud Oliver Orav, võrdselt 8 punkti panustasid nii Denis Losnikov (+5), Timo Lõhmus (+6) kui ka Mihkel Nuut (+4). Kolmandas geimis mängitas peatreener Andres Toobal seejuures juba paljusid varumehi. Selveri vastuvõtt oli 67%, rünnak 62%, blokist saadi 8 punkti ja servil löödi 5 ässa ja eksiti 11 servil. Pealinnaklubi ei saanud aidata leegionärist nurgaründaja Pierce Johnson, kes on eemal haigusega.

Jelgava meeskonna edukaimana tõi 18-aastane Eduards Stiegelis 12 punkti (+6). Läti klubi vastuvõtuprotsent oli 33, rünnakuid lahendati 35-protsendiliselt, blokipunkte teeniti 2 ja serviga ei saadud ühtegi punkti (eksiti 13 pallingul).

Täna kell 19.00 mängib Selver Sõle spordikeskuses Riia Tehnikaülikool/Robežsardze/Jurmalat. Tartu Bigbank võõrustab täna kell 20 Jelgavat ja homme kell 15 RTU-d. Kõiki mänge näeb Postimehe vahendusel.

Tabeliseis.
scroll to top