fbpx
Close

Leppikuta Pärnu proovib tabeliseisu veidikenegi parandada, Tartu peab kodumängu käsipallimekas

Avo Keel ja Pärnu VK vajavad hädasti punktilisa. | Foto: Saaremaa VK

Credit24 Meistriliiga üllatusterohke hooaeg jätkub sel nädalavahetusel kaheksa kohtumisega. Eesti klubidest tulevad väljakule Tartu Bigbank, Pärnu Võrkpalliklubi ja TalTech. Meie meeskondade mängudest näeb otsepilti Postimehe vahendusel.

Kõik kolm nimetatud klubi kohtuvad lätlastega, Pärnu ja TalTech mängivad kodusaalis, Tartu peab laupäevase kohtumise Põlvas Mesikäpa hallis, pühapäeval mängitakse aga taas koduses Tartu Ülikooli spordihoones. Tabeli tipus paikneb enne laupäeva Saaremaa VK, kel on 15 punkti, ent neil on kahest järgmisest kaks mängu rohkem peetud. Teisel kohal paikneb 12 punktiga Tartu ja kolmandal samuti 12 punktiga Riia Tehnikaülikool (RTU/). Pärnu VK hoiab liigatabelis 7 punktiga kaheksandat kohta, koha võrra tagapool oleval TalTechil on punkte 2.

Vaata tabeliseisu!

Nädalavahetuse avab laupäeval Pärnu VK, kes kohtub kell 18.00 kodusaalis Riiaga. Pühapäeval kell 18.00 võõrustab suvepealinna klubi Jelgava Biolarsi.

Pärnu peatreener Avo Keel ootab korralikku punktilisa. „Oleme tegelenud oma murelapse ehk servi vastuvõtuga kõvasti, eks nüüd näeme, kas sellest ka kasu on olnud. Taavet Leppikut me endiselt kasutada ei saa, ta jäi uuesti angiini. Teised on täie tervise juures ja vaatame, kui kõva see Riia siis on. Jelgava kohta palju ei oska öelda, tean, et neile lisandus üks uus mängija. Punkte on meil kõvasti vaja ja kodusaalis võiks neid ju võtta, et teised oleks natukenegi käeulatuses,“ ütles Keel.

Heas hoos olev Tartu mängib laupäeval Põlvas käsipallimekana tuntud Mesikäpa hallis, kus kell 19.00 kohtutakse Jekabpilsi Lušiga. Päev hiljem minnakse Tartus kell 17.00 vastamisi Daugavpilsi ülikooliga.

Peatreener Andrei Ojamets läheb mängudele vastu, nagu ikka, täie tõsidusega. „Jekabpils on videote põhjal väga tõsine vastane, tugeva võitlusvaimuga võistkond, kuigi start pole neil liigas kõige parem olnud. Meile nad midagi kinkima kindlasti ei tule, peame ise olema valmis ja täielikult keskendunud,“ kommenteeris Ojamets. „Kõik punktid on tähtsad ja siin liigas keegi kellestki mäekõrguselt üle pole, et võiks lõdvalt võtta.“

TalTech läheb laupäeval kell 19.00 vastamisi Daugavpilsi ülikooliga, pühapäeval kell 16.00 Jekabpilsiga. Lisaks kohtuvad omavahel läti klubid OC Limbaži/MSG ja Jelgava Biolars ning Limbaži ja Riia.

Vaata ajakava!

scroll to top