fbpx
Close

Leppikuta Pärnu sai TalTechilt magusa revanši

Pärnu Võrkpalliklubi. | Foto: Pärnu VK

Aasta esimeses Credit24 Meistriliiga kohtumises teenis võidu Pärnu Võrkpalliklubi, kes alistas kodus 3:1 (24:26, 25:21, 25:20, 25:23) TalTechi.

Avageimi võitnud külalised suutsid ka kõigis järgnevas kolmes vaatuses tubli vastupanu osutada, kuid suvepealinnaklubi pallurid olid geimilõppudes siiski kindlamad ja vormistasid 3:1 mänguvõidu.

Võitjate resultatiivseim oli lätlasest diagonaalründaja Kristaps Platacs, kes tõi 19 punkti (+10), realiseerides 29 tõstest 17 (59%) ning lüües kaks serviässa. Hea soorituse tegi ka vigastuse tõttu pikemal mängupausil olnud brasiillane Ygor Duarte, kes oli väljakul kogu kohtumise ning tõi 16 punkti (+4). Pärnakate poolel puudus terviseprobleemide tõttu põhikoosseisu kuuluv nurgaründaja Taavet Leppik.

Pärnu oli vastasest parem igas mänguelemendis – rünnakuprotsent kodumeeskonnal 49, külalistel 46. Vastuvõtuprotsent oli vastavalt 61 ja 47.

TalTechi edukaim oli Kilingi-Nõmme juurtega diagonaalründaja Mihkel Nuut, kes tõi 21 punkti (+9). Jörgen Vanamõisa lisas 16 punkti (+13). Ülikoolivõistkonna ridades puudus täna keskblokeerija Joonas Popman.

Eelmise omavahelise kohtumise võitis TalTech tulemusega 3:2.

Liigatabelis paikneb Pärnu 21 puntkiga 5. positsiooonil. TalTech, kes on pidanud kaks kohtumist vähem, paikneb 12 punktiga 8. kohal.

Homme on kavas kaks kohtumist, kui kell 17 panevad palli Tallinnas mängu TalTech ja Selver ning Pärnus värske karikavõitja Tartu BigBank ning Pärnu Võrkpalliklubi.

scroll to top