fbpx
Close

Lincoln Williams lennutas end heade esitustega Siberisse

Lincoln Williams. | Foto: PlusLiga

Austraalia koondise diagonaalründaja Lincoln Williams lõi keset hooaega käed Venemaa superliiga 13. klubi Nižnevartovski Jurga-Samotloriga.

Võimsa rünnaku poolest tuntud austraallane jäi venelastele silma oma senises koduklubis Bedzinis (Poola), kus ta kogus 18 mänguga 285 punkti. Rahvusvahelisel tasemel mängumeheks sirgus 25-aastane Williams aga mäletatavasti kolme hooaja jooksul Tallinna Selveris (2014-17).

Läbirääkimised üleminekusumma osas kujunesid pikaks, ent tänaseks on Nižnevartovsk ja Bedzin jõudnud kokkuleppele.

“Mõistan klubi poolehoidjate pahameelt, kuid me ei saa Lincolni kuidagi takistada. Ta kerkis PlusLiga individuaalse punktitabeli etteotsa ja on teinud omale seeläbi nime ka väljaspool Poolat,” sõnas Bedzini president Michal Kocylowski võrkpalliportaali siatka.org vahendusel.

“Jäin küll oma mänguga üldjoontes rahule, kuid tunnen rahulolematust, sest me ei suutnud Bedziniga oma võimeid realiseerida. Seetõttu oleme ka tabelis viimasel kohal. Bedzini-periood polnud minu jaoks vigastuste, haiguste ja treenerivahetuse tõttu kerge, kuid soovin klubile tulevikuks kõige paremat,” lisas Williams omalt poolt.

Siberis asuv Nižnevartovsk on Venemaal sarnases seisus nagu Bedzin Poolas – nende pääs play-off’i ehk medalimängudele pole täna enam tõenäoline.

scroll to top