fbpx
Close

Lõbusad Keel ja Saar peale poolfinaali võitu: mõõnad on sidemängija süü, aga ometi on meeskond ju finaalis!

Kevin Saar. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Täna tehti algust Credit24 Meistriliiga finaalturniiriga, kui esimeses poolfinaalis läksid omavahel vastamisi TalTech ja Pärnu Võrkpalliklubi, millest väljus võitjana ja ühtlasi pääses finaali TalTech tulemusega 3:0 (2521, 25:22, 25:19)

TalTechi sidemängija Martti Keel ja nurgaründaja Kevin Saar jäid peale võitu väliselt tagasihoidlikuks, kuid tuju oli meestel nähtavalt hea. “Võit maitseb hästi,” rääkis Saar mängujärgses intervjuus. “Kartsime hullemat, aga suutsime servi hästi kätte saada. Eks pärnakatel oli vaja ka palju riskida ja sellest tulenevalt nad eksisid palju. Me suutsime kasutada tarku lahendusi.”

“Paar mõõna küll tekkis, aga neid tekib meil igas mängus – peab selle osas vist sidemängija otsa vaatama,” naljatles nurgaründaja Keele tööle vihjates, kuid otse-eetris otsustati probleeme siiski mitte lahkama hakata.

Sidemängija ise hindas, et õhtuse Tartu võidu korralgi on TalTechil omad võimalused olemas. “Me olime valmis võitlema, pusisime hästi nii kaitses kui blokis. Pärnul omakorda polnud just kõige tujukam mäng. Mängisime täpselt nii hästi, kui täna vaja oli.”

Kas Kevin Saar on nõus, et Matej Šmidl oli sarnaselt kogu hooajale TalTechi liider? “Kui meeskonnal on liider, tuleb see mäng tema ümber lihtsalt üles ehitada. Kui sidemängija rohkem tõsteid teistele annaks, oleks võistkonnal võib-olla hoopis teine liider,” tõi Saar taas mängu humoorika konflikti. Keel võlgu ei jäänud, öeldes: “Meeskond mängib ju finaalis!”

Martti Keel kinnitas omalt poolt, et vaatamata tulemusele jäädakse vastaspoolel tegutsenud peatreener Avoga ikka isaks ja pojaks. “Isaga on lihtne, aga emaga peab rääkima – ta tuli mängule Pärnu särgiga. Loodame, et homme on ta ikka TalTechi värvides.”

”Spordimehe jaoks on ikka oluline finaalis mängida, kes siis kolmanda-neljanda koha eest võidelda tahaks,” kirjeldas 11 punkti kogunud Saar võidu olulisust. “Ei usu, et ükskõik kummale vastasele homme 0:3 alla jääme. Anname omalt poolt kõik ja teeme teise meeskonna elu raskeks.”

Mida ennustavad mehed tänase teise poolfinaali tulemuseks? “Ju sealt Tartu edasi tuleb, aga vaatame, kui raskeks neil täna läheb,” ennustas Keel. Kevin Saar oli aga oma kanalitest mängu juba ette näinud ja vastas, et mäng lõppeb tulemusega 3:1 Tartu kasuks.

scroll to top