Lõhmus näitas klassi ja viis Selveri Tallinna derbis võiduni

Tänase kohtumise suurim punktikütt Timo Lõhmus (nr 8). | Foto: Gertrud Alatare

Täna peeti Credit24 Meistriliiga raames üks kohtumine, kui Tallinna Selver alistas kindlalt TalTechi tulemusega 3:0 (25:16, 25:20, 25:22).

Kodusaalis mänginud Selver võttis initsiatiivi juba esimeses geimis, juhtides kogu mängu valdavalt oma taktikepi järgi. TalTech osutas küll tubli vastupanu,  kuid vandus siiski alla geimilõppudes, kui mängumeeste punktid jagamisele läksid.

Võitjate poolelt oli resultatiivseim heas hoos olev Timo Lõhmus, kes tõi meeskonnale 16 punkti (+10), realiseerides 22 tõstest 12 (55%), lüües 2 serviässa ja lisades 2 blokipunkti. Hea soorituse tegi ka nurgaründaja Karli Allik, kes lisas 12 punkti (+7), realiseerides 14 tõstest 10 (71%) ja tuues kaks punkti serviässadega.

Kaotajate tulemuslikeimaks osutus Mihkel Nuut, kes lisas meeskonna arvele 17 punkti (+7). Diagonaalründaja vormistas 35 tõstest 17 (49%), bloki ja servi eest punkte ei lisandunud.

Selveri rünnakuprotsent oli 55, vastasel 41. Vastuvõtuprotsendid olid vastavalt 68 ja 48.

Turniiritabelis paikneb Selver 46 punktiga kolmandal ja TalTech 18 punktiga seitsmendal kohal, kuid Selver on pidanud ühe kohtumise rohkem.

Järgmine Eesti klubide osalusel toimuv Credit24 Meistriliiga kohtumine leiab aset pühapäeval, kui kell 16 panevad palli Tallinnas mängu TalTech ja Pärnu Võrkpalliklubi.