fbpx
Close

Poola liiga uus hooaeg alustab, Võrkpall24 kutsub osalema fantaasiamängus

Renee Teppan ja Kert Toobal. | Foto: Gertrud Alatare, volley.ee

Täna tehakse algust Poola kõrgliiga uue hooajaga. Võrkpall24 kutsub sel puhul üles kõiki võrkpallisõpru osalema PlusLiga fantaasiamängus.

Fantaasiamäng on noorematele spordisõpradele tuttav eelkõige ilmselt jalgpallist ja korvpallist. Ülesanne on iseenesest väga lihtne: kokku tuleb panna 12-liikmeline meeskond, kus mängijad teenivad punkte reaalelus toimunud mängudel näidatu eest. Igas voorus peab meeskonna looja valima oma koosseisust välja 7 meest, kes seekord punkte toovad. Kapteniks valitud mängija punktisaak kahekordistatakse. Iga vooru vahel on võimalus nii oma meeskonda kui väljakul viibivaid mehi vahetada.

Maailma tugevamate liigade hulka kuuluv Poola meistrisari pakub tänavu eestlastele rohkesti huvi, sest valitseva meistri Belchatowi Skra ridades mängib Renee Teppan ja Lubini Cuprumi kapten on Kert Toobal. Avavoorus kohtub Lubin täna kell 21.30 võõrsil Varssavi Onicoga, Belchatow mängib esmaspäeval kell 19.00 võõrsil Bydgoszcziga.

Võrkpall24 lõi Poola fantaasiamängus oma grupi, mille kaks paremat saavad kevadel endale Teppani või Toobali mängusärgi koos autogrammiga (võitja valib, kummale kumb auhind läheb). Kaasa lööb teiste hulgas ka Prantsusmaa karikavõitja Martti Juhkami ning pole sugugi välistatud, et mõni tänane tippvõrkpallur liitub grupiga veel.

Mida peab tegema, et fantaasiamängus osaleda?

  • Mine PlusLiga Fantasy mängu ingliskeelsele lehele.
  • Registreeru (kõige lihtsam läbi Facebooki) oma õige nimega ja pane meeskond kokku.
  • Liitu Fantasy mängus Võrkpall24 grupiga (sisesta kood: fda846b8)
  • Kutsu ka oma sõbrad mängu mängima.
scroll to top