fbpx
Close

LUGEJA KÜSIB | 30-aastaselt koondisse jõudnud Andrus Raadik ootab võrkpallisõprade küsimusi

Andrus Raadik. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Rubriik “Lugeja küsib” jätkab oma teekonda Soomes, kus lugejate küsimustele on meeleldi nõus vastama kohaliku tippklubi Savo Volley põhimees Andrus Raadik. 

Eesti rahvusmeeskonna nurgaründaja, kes debüteeris nii välisliigas kui koondises alles 30-aastasena, kuulub nii sõnade kui tegude poolest vaieldamatult meie värvikamate võrkpallurite hulka. Pärnakas võib minna kasvõi läbi seina, et püstitatud eesmärgid täide viia. Ühtlasi on tema karjääri saatnud mitmed huvitavad ja naljakad seigad, millest mõni loodetavasti ka lugejate küsimuste kaudu välja tuleb.

NB! Andrus Raadikule saab Võrkpall24.ee Facebooki lehel vastava teema all küsimusi esitada kuni reede lõunani. Need, kellel Facebooki pole, saavad saata emaili aadressile info@vorkpall24.ee.

*Võrkpall24’l on õigus jätta ebasobivad küsimused valikust välja. Kui küsimusi peaks tulema väga palju, selekteerime välja huvitavamad.

Loe ka: Lugejate 22 küsimust | Renee Teppan: tunneme ka koondise sees, et tiitlivõistluse medalivõit muutub üha reaalsemaks eesmärgiks

scroll to top