fbpx
Close

Lüütsepp sõlmis soomlastega uue lepingu, Naaber kuulab maad

Oliver Lüütsepp jätkab Akaas ka kolmandal hooajal. | Foto: Akaa Volley

Soome kõrgliigas lõppenud hooajal medalinõudlejaks kerkinud Akaa Volley sõlmis uue lepingu eestlasest peatreeneri Oliver Lüütsepaga (33).

“Meil tekkis tunne, et Oliveri töö jäi pooleli. Tahtsime anda Oliverile ja võistkonnale uue võimaluse kerkida Soome kõrgliiga eliiti,” sõnas klubi esimees Torsti Mahlanen Akaa kodulehe vahendusel. Ta lisas, et kuigi põhiturniiri neljas koht tähendab seda, et Akaa saaks soovi korral lüüa uuel hooajal kaasa CEV Challenge Cupis, siis euroteekonda sel sügisel veel ette ei võeta.

Samal ajal kui mitmed Eesti klubid pole koroonaviirusest tekkiva majandusliku kahju tõttu veel sugugi kindlad, kas tegevust jätkatakse uuel hooajal, hakkab Akaa peagi sügiseks juba põhja laduma.

“Nendel nädalatel hakkavad mängijad Oliveri individuaalsete kavade järgi treenima. Kui epideemia raugeb, saame hakata uuesti ka koos treenima. Kuus-kuue vastu mängulised trennid algavad aga alles septembris, kui peatreener naaseb Soome,” lisas Mahlanen.

Võrkpall24 võttis kolmandat hooaega Akaas jätkava Lüütsepa uudise valguses ühendust Soome klubi tänavuse temporündaja Mart Naaberiga, et uurida, millised on tema tulevikuplaanid.

“Esimene välishooaeg mõjus igal juhul hästi, aga uue hooaja osas pole veel miski selge,” ütles 27-aastane Naaber. “Praegu on üks Austria klubi teinud pakkumise, aga see on küllaltki väike. Akaa pole pakkumist teinud, aga kui nad seda teevad, siis vaatan edasi.”

Loe ka: Oliver Lüütsepp raskest perioodist, muutunud eesmärkidest ja uuest hooajast

scroll to top