fbpx
Close

TIPPHETKED | Maagiline tagasitulek: Saaremaa võitles end Selveri vastu 0:2 kaotusseisust 3:2 võiduni – seeria jätkub!

Markus Uuskari kerkis täna üheks saarlaste võtmemängijaks. | Foto: Alan Mehik/Saaremaa VK

Saaremaa Võrkpalliklubi kaitses Credit24 Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria kolmandas mängus Tallinna Selveri vastu matšpalli ja võitis kohtumise hingestatud esituse toel 3:2 (-20, -25, 27, 16, 12). Seeria jätkub seega nädalavahetusel pealinnas.

Saarlased näitasid juba kahes esimeses geimis võitluslikku mängu, ent kumbagi kätte ei saanud. Kolmas geim kulges taas punkti-punkti lahingus, kuid taas teenis Selver esimese geim- ja ühtlasi matšpalli. Saarlastel õnnestus sedapuhku aga geimi lõpp enda kasuks pöörata ja võita geim tänu neljanda geimpalli realiseerimisele 29:27. Murrang oli sellega mängus tehtud: saarlased võitsid neljanda geimi 25:16 ja ülipõneva viienda geimi 15:12.

Saarlaste tulemuslikem oli eelmisest mängust eemale jäetud Hindrek Pulk 20 punktiga (+9), Keith Pupart lisas 16 (+8), Sauli Sinkkonen 14 (+13), Wennder Lopes 12 (+5) ja Markus Uuskari 11 punkti (-2). Just Rauno Tamme asemel algkoosseisu kuulunud Uuskari oli see, kes suutis mängu jooksul servi vastuvõttu parandada ja ühtlasi sellega saarlaste suurima probleemi lahendada. Selveri resultatiivseim oli Renee Teppan 24 punktiga (+9), Oliver Orav lisas 19 (+11) ja Andrus Raadik 9 punkti (-1).

Kolme võiduni peetav seeria jätkub pühapäeval Tallinnas kell 17.00 Selveri 2:1 eduseisust.

Mängu tipphetked:

scroll to top