fbpx
Close

Magus triumf: Tammearu ja Pärnu kaotasid U20 vanuseklassi karikal Lõhmusele ja Selverile, kuid võitsid Tatsi abiga ikkagi turniiri

Pärnu Spordikooli meeskond. | Foto: volley.ee

Nädalavahetusel toimus Tallinnas kuni 20-aastaste noormeeste EVF-i karikavõistluste I finaalturniir, mis lõppes Toomas Jasmini juhendatava Pärnu Spordikooli esikohaga. Põneval turniiril mahtusid esikolmikusse ka Tallinna Selveri Spordikool I (treener Marko Vantsi) ja Kiili Spordiklubi Tats I (treener Raigo Tatrik), vahendab volley.ee.

Sõle Spordikeskuses toimunud turniiril kogusid Pärnu Spordikool, Selveri Spordikool I ja Kiili Tats I võrdselt neli võitu. Seega said paremusjärjestuse moodustamisel määravaks kogutud punktid, mida oli enim (13) Pärnu võistkonnal. Selveri noormehed saavutasid 12 punktiga hõbe- ja Tatsi noormehed 11 punktiga pronksmedali. Pärnakate võit oli seda magusam, et avapäeval kaotasid nad napilt 2:3 Selverile. Jasmini hoolealuste triumfis mängis olulist rolli Tats, kes suutis omakorda viimasel päeval alistada sama tulemusega Selveri.

Saaremaa Spordikool kogus neljandana kaks ja Rakvere Spordikool viiendana ühe võidu. Võiduta jäänud Selveri Spordikool II lõpetas turniiri kuuendana. Turniiril osales kümmekond noort, kes mängivad juba ka Credit24 Meistriliigas.

Parimad mängijad: Märt Tammearu (Pärnu Spordikool), Timo Ander Lõhmus (Selveri Spordikool I), Rasmus Meius (Kiili Tats I) ja Oskar Kivi (Saaremaa Spordikool). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN ja tulemused SIIN.

Käimasoleval hooajal on A-vanuseklassi noormehed juba korra omavahel kohtunud, kui novembris peetud Eesti karikavõistlustel võitis kuldmedali Pärnu Spordikool. Spordiklubi Tats Kiili I saavutas hõbe- ja Rakvere Spordikool pronksmedali. Selveril olid toona mitmed põhimehed puudu.

Timo Lõhmus, Märt Tammearu ja Rasmus Meius. | Foto: volley.ee
scroll to top