fbpx
Close

Markkus Keel: mõned punktid tuleb anda kodupublikule

Markkus Keel tõstetööd tegemas. | Foto: CEV

Eesti rahvusmeeskond alistas Tartus peetud Euroopa Kuldliiga kolmanda vooru põnevusmatšis Hollandi tulemusega 3:2.

Kert Toobali asemel põhisidemängijarolli kandev Markkus Keel rääkis Võrkpall24’le antud intervjuus, et tänane esitus oli tunduvalt parem kui esimesed kaks mängu Hispaaania ja Horvaatiaga.

“Kõvasti enesekindlam ja parem esitus meie poolt võrreldes kahe esimese kohtumisega. Esimeses kahes geimis toimis meil kõik päris hästi. Kolmandat geimi suurt ei mäleta, aga neljanda geimi kaotus oli valus. Just neljandas geimis toimus see, mis esimeses kahes mängus,” sõnas 190-sentimeetrine mängumees.

Lõppenud hooajal Austria meistriks tulnud Keel tunnistas, et tänane võit natukene üllatas teda.

“Eks see ikka väikene üllatus oli. Esimesest punktist alates oli näha, et õhkame enesekindlusest. Me kõik ise usume, et suudame paremini mängida, kui me seda siiani teinud oleme. Kõik on jäänud hetkel enesekindluse taha,” arutles Keel ning lisas: “Kodupuplikule tuleb mõned punktid anda. Nemad sundisid meid andma endast parima.”

Seitsme põhimehe lisandumisega pole pärnaka sõnul midagi muutunud, sest nemad treenivad teistest eraldi.

“Praegu on kõik nii nagu oli koondisetsükli alguses. Hetkel treenivad põhimehed meist eraldi, kuid vaikselt lülitatakse nad meie juurde. Eks paistab mismoodi asi edasi hakkab välja nägema,” ütles 23-aastane sidemängija.

“Meil peaks põhimeeste ees väike eelis olema, kuna meie oleme töös pikemalt aega olnud, samal ajal kui nemad said hooajaväsimust kehast välja ajada. Nende meeste tase on niivõrd kõrge, et mingisugust järeleaitamist nad ei vaja. Loodame, et asi läheb heas mõttes tulisemaks,” sõnas Keel.

Mõistagi soovib ta ka järgnevaid kohtumisi alustada põhikoosseisus, kuid see on juba treenerite otsustada.

“Loomulikult soovin platsile tulla kui põhimängija, aga see on treenerite otsustada. Teen kõik endast oleneva, et see nii oleks,” ütles pärnakas lõpetuseks.

scroll to top