fbpx
Close

Marko Mett: kaalul on Eesti naiste võrkpalli au

Marko Mett. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

TalTech/Tradehouse’i naiskond läheb täna Jüri spordihoones mängima klubi ajaloo esimest Balti liiga finaali, kus kohtutakse Läti andekamatest noortest koosneva Riia Võrkpallikooliga.

Eilses poolfinaalis võttis põhiturniiri esimesena lõpetanud TalTech kindla 3:0 (22, 17, 13) võidu Leedu parima võistkonna Kaunase üle. Pealinnaklubi poolel säras taas diagonaalründaja Kadi Kullerkann, kes realiseeris suisa 56 protsenti rünnakutest ja kogus 18 punkti (+14).

Uurisime, mida on TalTechi peatreener Marko Mett teinud, et Kullerkann hooaja teises pooles nii heasse vormi on kerkinud?

“Ma arvan, et ma pole midagi teinud. Treener ei saa imet teha. Pärast Kristel Moori äraminekut on ta aru saanud, et peab vastutust võtma. Mina olen teinud samamoodi trenne nagu varem, Kadi on lihtsalt tubli tüdruk,” vastas Mett.

“Meie klubi jaoks on tegu suure päevaga. Nagu mängijatele pärast poolfinaali ütlesin: kaalul on Eesti naiste võrkpalli au. Igal juhul tuleb kõva andmine. Eelmisel aastal tagus Levinska (Riia naiskonna põhiründaja Marta Kamelija Levinska – toim.) meile pronksimängus 37 punkti. Me poleks hõbedaga rahul, kaugeltki sellest. Väärime tiitlit ja läheme seda ka võitma,” lisas Mett.

Kullamäng TalTechi ja Riia vahel algab kell 18.00.

Kuula kogu intervjuud Marko Metiga:

scroll to top