fbpx
Close

Mart Tiisaar kutsub Teras Beachi Akadeemiasse rannavõrkpalli mängima

Mart Tiisaar Terase sisehallis rünnakul. | Foto: Teras Beach

Teras Beach rannavolle väljakutel tehakse sel sügisel algust regulaarsete rannavolle treeningutega täiskasvanutele. Treeningute sarja eestvedajaks on Eesti esiduo liige Mart Tiisaar. Esimene trenn toimub juba 15. septembril.

“Tegime eelmisel aastal paar rannavolle koolituste sarja ning iga sarja lõpus oli osalejatel küsimus, kas sellist asja ei saaks teha kogu aeg?” meenutab idee algust treeningute eestvedaja Mart Tiisaar.

“Mulle meeldib väga rannavolletrenne anda. See, kui mitmekülgse ja personaalse mänguga tegu on ning kui tihedalt on rannavõrkpallis edasiminek seotud enesearenguga, on minu jaoks olnud väga võimas kogemus. Ning seda teistega jagada on veel lahedam. Trennid hakkavad olema erinevatele tasemetele. Meil on Terase tiimi näol võimekus anda trenne esmakordselt palli katsujatest kuni Eesti karikasarja mängijateni välja. Grupid avame vastavalt sellele, kuidas need täituvad,” selgitab Tiisaar.

Teras Beach Akadeemia saab avalöögi 15. septembril, mil toimuvad lühikursused, minivõistlused, vaba platsi kasutamine, tutvumine treenerite ja teiste võrkpallihuvilistega.

Lisainfot leiab Teras Beach Facebooki lehelt: https://www.facebook.com/TerasBeach/.

scroll to top