fbpx
Close

Meelis Kivisild: etteheiteid on mul ainult iseendale

Meelis Kivisild kogus eile pikast mängust hoolimata vaid 6 punkti (+2). | Foto: Riina Vals/SK Duo

Tartu Bigbank andis eile Pärnu Võrkpalliklubi vastu käest 2:0 edu ja kaotas Eesti meistrivõistluste finaalseerias ka kolmanda kohtumise.

“Suutsime näidata võitlust, mida esimeses kahes ei suutnud,” ütles pärast kohtumist Tartu üks kogenumaid mängijaid, temporündaja Meelis Kivisild volley.ee’le. “Oli finaali moodi mäng juba, õige fiilinguga. Mind arvestage muidugi sellest pundist välja, etteheiteid on mul täna (eile – toim.) ainult iseendale, teised olid tublid. Lasin liiga palju eksimustel end mõjutada ja need muserdasid tavalisest rohkem. Mehed pingutasid nagu suutsid. Oli näha, et ka vea tegemine läks meestele palju korda. Juba riietusruumis oli teine olek.”

Kivisilla sõnul on Pärnu diagonaalrndaja Chizoba tegemas tõesti võimast seeriat.

“Viies geim on nagu kulli ja kirja viskamine, seal võib kõike juhtuda. Huvitav oli muidugi vaadata, kas see Atu kunagi ära ka väsib! Viiendas geimis, kus enamasti ollakse väsinud ja hüpe hakkab madalamaks muutuma, lõi ta paar korda ikka väga kõrgelt,” tunnustas viljandlane.

Järgmisele mängule, mis võib ühtlasi jääda viimaseks, vaatas Kivisild otsa nii: “Kõik olid pettunud muidugi. Alati räägitakse, et ajaloos pole keegi 0:3 seisust finaalis välja tulnud. Kuni esimese korrani! Kui mängime samamoodi ja ise ka natuke paremini esinen, siis äkki suudame ikka võita neid Pärnus. Mängupildis oli kõva areng edasi.”

scroll to top