fbpx
Close

Mett viis TalTechi esmakordselt Eesti meistriks, Tartu võitis emotsionaalse pronksi!

Eesti meister 2021. aasta kevadel – TalTech/Tradehouse. | Foto: Melani Mai Kruuda

Eesti meistriks krooniti tänavu TalTech/Tradehouse’i naiskond, kes alistas finaalseeria kolmandas kohtumises kodus 3:0 (16, 15, 16) Võru Famila. Seeria võideti kokkuvõttes 3:0.

Võitjate tulemuslikem oli täna Silvia Pertens 16 punktiga (+7), Nette Peit ja Kadi Kullerkann kogusid võrdselt 14 punkti (mõlemal +11). Kaheksa-aastase pausi järel hõbeda teeninud Võrule tõid Eliise Hollas ja Mari-Liis Graumann võrdselt 8 punkti (+4 ja -1).

Nii TalTechi peatreener Marko Mett kui ka 40-aastane kapten Mari Loorman tulid esmakordselt Eesti meistriks. TalTech võitis tänavu ka Eesti karika ja Balti liiga.

Pronksiseeria otsustavas ehk kolmandas mängus alistas Tartu Ülikool/Bigbank kodus suure tahtejõu toel 3:1 (-18, 21, 19, 24) Audentese SG/Noortekoondise. Annabel Huik tõi Hendrik Rikandi hoolealustele 16 (+6) ja Ingrid Kiisk 14 punkti (+9). Neljandas vaatuses geimpalli realiseerimata jätnud Audentese tulemuslikumad olid Eva Liisa Kuivonen 16 (+5) ja Kätriin Põld 15 punktiga (+12). Mitmed Audentese põhimängijad lõpetavad sel kevadel gümnaasiumi, mis tähendab, et koos sellist kooslust enam mängimas ei näe.

Mängu järelkajad leiab Võrkpall24 Facebooki lehelt.

scroll to top