fbpx
Close

Mihkel Nuut: see mõjus väga valusalt, et nii traagiliselt võidu käest andsime

Mihkel Nuut (nr 14). | Foto: TalTech

TalTech teenis eile Credit24 Meistriliiga teise ringi avamängus 2:3 kaotuse Rakvere Võrkpalliklubilt, olgugi et kolmanda geimi lõpus oldi kinni kindlas võidus.

Janis Sirelpuu hoolealused võitsid koduväljakul avageimi 25:21, teise 25:23 ja olid kolmandaski ees 22:20, kuid lagunesid seejärel täielikult. Vahetusest sekkunud Karl Maidle viiepunktiline serviseeria aitas Rakverel võita kolmanda geimi 25:22 ning seejärel olid külalised juba kindlalt paremad ka neljandas (25:20) ja viiendas (15:10) geimis.

“See mõjub väga valusalt, kui anname nii traagiliselt võidu käest. Olime ju kolmandas geimis ees 19:16 ja 22:20,” sõnas kaotajate parimana suisa 31 punkti (+19) toonud Mihkel Nuut. “Kolmanda geimi kaotus tuli meiega neljandasse geimi kaasa. Ma ei suutnud ka ise neljanda alguses enam palle maha lüüa. Ja kui neljanda lõpus kosusin, oli ülejäänud meeskonnal tuju kadunud. Viienda geimi andsime ära puhtalt oma vigadega.”

“Ma arvan, et Rakvere ei teinud mängu muutmiseks midagi erilist. Me ise hakkasime lihtsalt tähtsatel hetkedel eksima. Ei suutnud pead külmana hoida,” tunnistas Nuut.

Kokkuvõttes tuleb TalTechi hooaja algust pidada aga igati õnnestunuks, sest nagu eilnegi mäng näitas, suudetakse heal päeval kõigile kodustele konkurentidele hambaid näidata.

“See on suurepärane, et suudame kõigiga mängida! Parandamisruumi on kõige rohkem võib-olla kommunikatsioonis ja temporündajate blokitöös. Aga kui vastuvõtt on käes, suudab sidemängija (Aleksander Eerma) väga kiiresti palli ründajatele toimetada. Kui Selveri mängule reedel samamoodi vastu läheme, võib ka sealt tulla tasavägine matš,” lisas Nuut.

Kaheksandal ehk viimasel play-off’i viival kohal paiknev TalTech jätkab niisiis hooaega reedel kodumängus Tallinna Selveriga, kes kohtub täna kodusaalis Tartu Bigbankiga.

scroll to top