fbpx
Close

Mihkel Tanila lahkub kodusaarelt ja asub mängima Balti meisterklubis

Pildil olevast kolmikust Siim Põlluäär, Rauno Tamme ja Mihkel Tanila jätkab karjääri Saaremaal üksnes keskmine mees. | Foto: CEV

Eelmisel kahel hooajal Saaremaa Võrkpalliklubi ridades neli tiitlit võitnud Mihkel Tanila liitub Tartu Bigbanki meeskonnaga.

27-aastane temporündaja püsis Saaremaal pidevalt põhikoosseisus hoolimata sellest, et konkureeris mõlemal aastal koha eest päikese all leegionäridega. Uuel hooajal ta praeguse seisuga välismängijatega maid jagama ei pea, sest Tartul on keskblokeerijatest leping sõlmitud veel Kevin Soo ja Alex Saaremaaga.

Tanilal on seljataha jäämas elu tõsiseim suvi, sest vahetult pärast saalihooaja lõppu hakkas ta tänu Kusti Nõlvaku ja Mart Tiisaare abile tegelema koos Dimitri Korotkoviga professionaalselt rannavõrkpalliga. Koos käidi nii Eestit esindamas OM-kvalifikatsiooniturniiril kui ka MK-etappidel. Vollehooaja lõpetab saarlane eeloleval nädalavahetusel Eesti meistrivõistlustel, kus osaleb koos Kaspar Pomerantsiga.

Varasemalt ka Tallinna Tehnikaülikoolis ja Tallinna Selveris mänginud Tanila lootis veel paar nädalat tagasi siirduda uueks hooajaks välismaale, ent nagu näitab tartlastega lepingu sõlmimine, ei saanud sellest plaanist seekord asja.

Tartu näol on tegu lõppenud hooaja Credit24 Meistriliiga võitja ehk Balti esiklubiga, Eesti meistrivõistlustel teeniti hõbe.

Loe ka: Austraalia koondise ründaja naaseb aastase pausi järel Eestisse!

scroll to top