fbpx
Close

Miks ei käinud finaalseeria avamängus väljakul kaks Pärnu põhimeest?

Ilja Kovalov ja Siim Ennemuist käisid veel Credit24 Meistriliiga pronksimängus koos Chizobaga blokis. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Pärnu võitis Eesti meistrivõistluste finaalseeria avamängus võõrsil Tartu Bigbanki kahe oma põhimehe Ilja Kovalovi ja Siim Ennemuistita. 

Nurgaründaja kohal tegutsev Kovalov on Pärnu peatreeneri Avo Keele sõnul hüppeliigesevigastusest taastunud. Ukrainlane jäi mänguajata puhtalt seetõttu, et lätlane Atvars Ozolinš leidis poolfinaalseerias mängukindluse ja tõestas oma headust ka eile, tuues 15 punkti (+9).

Küll aga jäi tervise tõttu mängust eemale jaanuaris meeskonnaga liitunud temporündaja Ennemuist, keda vaevab vana põlvevigastus. Tema asemel kuulus algrivistusse kogenud Tamar Nassar, kes tõi 9 punkti (+8).

“Siimu kohal on hetkel küsimärgid. Kui ta tuleb, siis ei tea, kui kaua ta platsil suudab olla. Tal ei ole põlv nii korras veel, nagu me lootsime. Eks me võtsime tema palkamisega väikese riski, aga poolfinaalis aitas ta meid kenasti, kuni põlv läks jälle tursesse. Naljaga pooleks võin öelda, et ta tuleb seeria seitsmenda mängu viiendas geimis platsile blokki tegema,” ütles Keel.

Finaalseeria jätkub laupäeval Pärnu spordihoones.

Loe ka: Ajakirjaniku rumal küsimus ajas Avo Keelel harja punaseks
Loe ka: Avo Keel: tänu hooaja alguses tehtud otsusele on meie mängupilt kõvasti paranenud

scroll to top