fbpx
Close

Milliseid plaane peavad uue hooaja osas TalTechi meeskond ja naiskond?

Üks on selge: TalTechi meeskonda juhendab uuel hooajal Janis Sirelpuu ja naiskonna treenerina jätkab Marko Mett. | Fotod: TalTech; Gertrud Alatare/volley.ee

TalTechi meeskond ja TalTech/Tradehouse’i naiskond mängivad kohalikul meistriliiga tasandil ka tuleval hooajal.

“Meie naiskonna nimisponsor ja klubi üks suuremaid toetajaid Tradehouse on jätkamas, teistega veel suhtleme. Kindlasti säilib ka ülikooli toetus, aga seda, kas see jääb varasemaga võrreldes samaks või langeb, pole veel teada (Tehnikaülikooli uueks rektoriks valiti maikuus teatavasti Tiit Land – toim.). Samuti ootame, milline abi tuleb riigilt seoses koroonakriisiga,” ütles klubi mänedžer Uku Rummi Võrkpall24.ee’le.

Rummi sõnul ei hakata mängijatega enne konkreetselt rääkima, kui pole selgunud eelarve umbkaudne suurus.

“Nii palju saan öelda, et Janis Sirelpuu jätkab peatreenerina ja mängijatest on kokkulepe ühe meie põhimehe Valentin Kordasega. Ideaalis loodame oma tänavuse tuumiku säilitada, muuhulgas ka abitreeneri Asko Esna, aga kuna ei taha kellelegi õhku lubada, siis ootame enne ära, milliseks kujuneb rahakott.”

TalTechi meeskond planeerib uueks hooajaks valmistuma asuda augusti alguses, ent kui hooaja algus peaks saabuma tavapärasest varem, siis tehakse vastavad korrektuurid.

Baltimaade teine ja Eesti möödunud hooaja tugevaim naiskond TalTech/Tradehouse on jätkamas peatreener Marko Metiga. Et kõik naised mängivad oma lõbuks ja tasuta ning konkurente, kes senised põhitegijad endale võiks võtta, pole, on suve alguses veel vara kokkulepetest rääkida.

“Hooaja teise poole tuumikust loodetavasti enamik mängijaid jätkavad, aga kindlaid kokkuleppeid pole veel kellegagi,” ütles põhitööna Tallinna Reaalkoolis kehalise kasvatuse õpetajana tegutsev Mett.

scroll to top