fbpx
Close

Millises seisus on veerandfinaalide eel Ennemuist, Naaber ja Rivera?

Mart Naaber rünnakul. | Foto: SK Duo

Homme ja ülehomme tehakse Credit24 Meistriliigas algust veerandfinaalidega. Võrkpall24.ee uuris, millises seisus on otsustavate mängude eel vigastuste küüsis olnud mängijad.

Jaanuari lõpus Saaremaalt Pärnu ridadesse siirdunud Siim Ennemuist debüteeris möödunud nädalavahetusel oma uue koduklubi eest. Olgugi et kohtumine Limbaži vastu kaotati, sai temporündaja mitmekuulise vahe järel kirja täismängu ja võis olukorra üles rõõmu tunda.

“Hakkasin eelmisel nädalal treeninguid täismahus kaasa tegema ning seni on põlv vastu pidanud. Ka Limbaži mängu pidas vastu,” kinnitas Ennemuist, kellel on aidanud pikaajalisest probleemist jagu saada nii antibiootikumid kui Pärnu füsioterapeut Toms Zvonkovs.

“Küsisin pärast iga geimi Siimu käest, kuidas on. Ta näitas igal korral pöialt. Kui Siimu põlv peab vastu ka edaspidi, oleme tehinguga väga selgelt plusspoolel, olgugi et mänguvormi leidmiseks kulub tal veel natuke aega,” lisas Pärnu peatreener Avo Keel.

Ülejäänud Pärnu mängijad on veerandfinaalide alguseks samuti rivis. Viimased nädal aega on taas meeskonnaga treeninud ka Taavet Leppik, kellel jäi seljataha pikem viirushaigus.

Tartu Bigbanki temporündaja Mart Naaber murdis jaanuari keskel pöidla ja niipea väljakule pole naasmas.

“Homme võetakse kips ära,” teavitas klubi mänedžer Hendrik Rikand. “See, kas ta finaalturniiriks mängukõlbulikuks saab, on suure küsimärgi all. Pigem loodame teda näha Eesti meistrivõistluste poolfinaalides väljakul.”

Küll aga on tartlased häid signaale saanud nurgaründaja Stefan Kaibaldi osas. Hiidlast on teatavasti juba pea aasta aega seganud põlvevalu.

“Stefan sai eilsel treeningul juba hüpata, kuigi mitte veel nii kõrgele kui mina,” naljatles Rikand. “Tema olukord on läinud selgelt paremaks ja vajadusel peaks ta olema valmis mängu sekkuma. Iseküsimus on aga see, millises vormis ta pärast pikka mängupausi on.”

Saaremaa Võrkpalliklubi elas ehmatuse üle eelmisel nädalal, kui treeningul vigastas hüppeliigest nende puertoricolasest nurgaründaja Eddie Rivera.

“Tänase treeningu tegi ta kaasa, olgugi et jalg on veel veidi valus,” ütles klubi mänedžer Hannes Sepp. “Vajadusel on ta valmis mängima.”

Saaremaa mängijatest on viimasel ajal vigastusega kimpus olnud ka teine nurgaründaja Rauno Tamme.

“Tammele teeb õlg valu, ent vajadusel on temagi valmis mängima,” lisas Sepp.

Loe ka: Credit24 Meistriliiga veerandfinaalidega tehakse algust homme pealinnas

scroll to top