fbpx
Close

MINIDOKK | Mida räägib Urmas Tali euromängu eel, ajal ja järel ehk üks päev Saaremaa Võrkpalliklubiga

Saaremaa Võrkpalliklubi debüüthooaeg eurosarjas kujunes üle ootuste edukaks, sest kesisest koduliiga vormist hoolimata suutis meeskond CEV Challenge Cupi kohtumistes mängida oma taseme välja.

Tänaseks on Võrkpall24.ee ja Baltic Broadcastingu koostöös valminud minidokumentaalfilm Saaremaa eelmise nädala kodumängust Prantsusmaa tippmeeskonna Poitiers’ga, kus Eesti esiklubil õnnestus välja rabeleda 0:2 kaotusseisust ja viia mäng viienda geimini.

Olime kogu päeva sündmuste keerises: jälgisime Siim Põlluääre hommikut, külastasime nii kodu- kui külalismeeskonna treeningut, käisime videokoosolekul ja kõige tipuks panime mängu ajaks mikrofoni külge peatreener Urmas Talile. Seda, miks ja millal kasutas loots selliseid väljendeid nagu “Nii nagu eurosarigi käib, härra president”, “It’s great day today” ja “Türi, Paide, Väätsa!”, saab teada juba saatest.

Nädala teises pooles ilmub ka minidoki teine osa, kus jälgime Avo Keele tegutsemist Pärnu Võrkpalliklubi ja Monza vahelise euromängu ajal.

Võrkpall24.ee tänab omalt poolt ka Saaremaa nurgaründajat Rauno Tammet, kes sügisel ühe juhusliku praamisõidu ajal minidoki idee välja pakkus.

scroll to top