fbpx
Close

Mis juhtus heas hoos Raadiku serviga? Kapten jagab koos tütrega vastuseid

Andrus Raadik ja tütar Sade. | Foto: Karl Rinaldo/Võrkpall24

Tallinna Selveri kapteni Andrus Raadiku viimase kolme mängu statistika on olnud muljetavaldav: 48 punkti, efektiivsusnäitaja +30 ja rünnak 75-st 45 (60%).

Ent see pole veel kõik, nagu tavatsetakse öelda telereklaamides… Raadik on suutnud taolised numbrid saavutada elu halvima “serviseeria” toel. Nimelt on pärnakas löönud viimatistes kohtumistes Gargždai, Pärnu ja Jelgavaga 22 servi, millest – nii uskumatu, kui see ka ei näi – suisa 14 on lennanud võrku või auti. Ühtegi serviässa sekka pole mahtunud. Nii pole ka ime, et meeskonna peatreener Rainer Vassiljev on hakanud üht endist kindlamat servijat igas geimis selleks hetkeks välja vahetama.

Kuidas on selline ebakindlus võimalik, uuris Võrkpall24 Raadikult pärast meeskonna 3:0 võitu Jelgava üle. “Ma küsin vastu, et mitu mängu me nendest võitnud oleme? Kõik kolm!” naeris Raadik. Ta jätkas seejärel tõsisemal toonil: “Eks see tegelikult ole natuke kahe kõrva vahel kinni. Tuleb tööd teha. Ülejäänud asjad tulevad õnneks välja. Lisaks läheb meeskonnal hästi. Aga loomulikult oleks selles elemendis palju juurde panna. Pean pea korraks tühjaks saama.”

“Sellist asja pole mul ausalt öeldes kunagi varem olnud,” tunnistas Raadik. Ehk hakkab 34-aastane kapten lihtsalt vanaks jääma? “Vanaks jääme me kõik, aga selles osas peaks siit ülevalt just paremaks asjalood minema,” muigas Raadik.

Vaata kogu intervjuud ja saad muuhulgas teada, mida arvab Raadik Renee Teppani hooaja algusest, Selveri tihedast konkurentsist nurgaründajate kohal ja tütrest Sadest, kes usutluse lõpus ka ise sõna sekka ütleb.

Intervjuu Andrus ja Sade Raadikuga:

scroll to top