fbpx
Close

Mis nüüd saab? Ankara klubis avastati kooronakolle, pärnakate plaan võib käiku minna

Ankara Ziraat Bankasi. | Foto: CEV

Vaid loetud tunnid pärast seda, kui Pärnu Võrkpalliklubi oli saatnud reedel Euroopa võrkpalliliitu (CEV) kirja, et nad loobuvad reisipiirangute ja terviseohu tõttu detsembri teisel nädalal Türki CEV Challenge Cupi mängudele sõitmisest, teatas “mulli” korraldama pidanud Ankara Ziraat Bankasi, et neli nende mängijat on andnud positiivse koroonaproovi.

Kogu Ankara meeskond on nüüd islotasioonis ning nende 28. novembril ja 2. detsembril toimuma pidanud Türgi liiga mängud tühistati. See, mis saab aga eurosarjamängudest, on hetkel veel lahtine.

Pärnakad pidid Ankaras toimuvas “mullis” kohtuma veerandfinaalis Ankara ja Küprose klubi Nicosia Omonia vahelise mängu võitjaga. “Kui kaks võistkonda ei saa osaleda, siis öeldi, et “mull” lükatakse edasi. Nüüd peab CEV-ist järele uurima, kas nii ka tehakse,” sõnas Pärnu klubi mänedžer Reio Tilk, kes oli juba varem pakkunud CEV-ile välja, et mängud võiks lükata jaanuari lõppu või veebruarisse, juhul kui koroonaviiruse levik on selleks ajaks pidurdunud.

Pärnakad on jõudnud eurosarjas kaheksa parema hulka hoolimata sellest, et ainsatki mängu pole nad mänginud. Avaringis saadi loobumisvõit Soome klubilt Kokkola Tiikerit ja teises ringis Austria meeskonnalt Zwettli Raiffeisen Waldviertel.

Loe ka: Pärnu Võrkpalliklubi loobus eurosarjas Türki sõitmisest ja pakkus välja alternatiivi

scroll to top