fbpx
Close

Mitmekülgselt tegutsenud Audentes lõpetas Balti liiga hooaja ilusa võiduga

Eva Liisa Kuivonen, Maren Mõrd, Liisbet Pill, Ragne Rahuoja ja Häli Vahula punktivõidu üle rõõmu tundmas.

Naiste Balti liigas teenis tänavu viienda koha Audentese spordigümnaasium/Noortekoondis, kes alistas Tartu Ülikooli spordihoones jätkuval finaalturniiril kohamängus kehva alguse kiuste 3:1 (-19, 18, 23, 19) Jelgava.

Kui avageimis näitas Audentes veel sarnast kartlikku esitust nagu eilses mannetus 0:3 kaotusmängus Riia Võrkpallikoolile, siis teisest geimist suudeti oma mäng viimaks käima saada. Suurepäraselt esineti eelkõige blokis (Audentesel 15, Jelgaval 5), samuti kasutati edukalt pipe-kombinatsiooni. Hästi tegutses kogu võistkond: kapten Maren Mõrd ja Eva Liisa Kuivonen kogusid 16 (+9 ja +6), Kätriin Põld 13 (+11), Ragne Rahuoja 10 (+4), Häli Vahula 9 (+8) ja Liisbet Pill 9 punkti (+4). Seitsme mängijaga kohtumisel osalenud Jelgava kasutas rünnakul põhiliselt vaid kaht naist: Liva Sola ja Liene Šimkuse tõid kumbki 20 punkti (+14 ja +13).

Andrei Ojametsa hooealustel on sellest hooajast kirjas nüüd Eesti karikavõistluste teine ja Balti liiga viies koht.

Täna õhtul selguvad Balti liigas finalistid, kui Riia kohtub Kaunasega ja TalTech/Tradehouse kahe Eesti parema klubi duellis Tartu Ülikool/Bigbankiga.

Ajakava:

27. veebruar

15.00 1. poolfinaal: Riia Võrkpallikool vs TK Kaunas VDU

18.00 2. poolfinaal: TalTech/Tradehouse vs Tartu Ülikool/Bigbank

28. veebruar

12.00 pronksimäng

15.00 finaal

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.

scroll to top