fbpx
Close

MM-i üks suuremaid tähti sai vahetult enne turniiri algust vigastada

Earvin N’Gapeth. | Foto: Reuters/Scanpix

Prantsusmaa rahvusmeeskonna liider Earvin N’Gapeth alustas paar nädalat enne MM-finaalturniiri võidujooksu ajaga, sest vigastas treeningul kõhulihaseid.

27-aastane nurgaründaja, kes on spordimaailmas löönud laineid oma efektsete ründeliigutustega, tundis eilehommikusel treeningul kõhulihastes valu ja viidi haiglasse tervisekontrolli. Selgus, et sarnaselt eelmisele suvele on N’Gapeth venitanud lihast ja peab seetõttu pidama kahe kuni kolme nädala pikkuse mängupausi.

Prantsusmaa alustab finaalturniiri täpselt kahe nädala pärast ehk 12. septembril Hiina vastu. Et turniir kestab pea kolm nädalat, käib jutt vaid esimeste mängude vahelejätmisest.

“Meil pole mingit põhjust muretsemiseks,” sõnas Prantsusmaa koondise peatreener Laurent Tillie kohalikule meediale. Kogenud loots põhjendas oma lauset just sellega, et võrreldes eelmise aastaga on tegu selgelt väiksema venitusega.

Lihtne pole Prantusmaa jaoks suvi aga igal juhul olnud, sest vigastusega on väljas ka nurgaründjaa Trevor Clevenot ja tempomees Jonas Aguenier.

scroll to top