fbpx
Close

Mõnnakmäe siirdus Prantsusmaale ja tegi 2600-pealise publiku ees juba ka debüüdi

Julija Mõnnakmäe. | Foto: Nancy koduleht

Eesti rahvusnaiskonna kapten Julija Mõnnakmäe liitus sel nädalal Prantsusmaa kõrgliigaklubi Pariisi Saint-Cloud’iga, mis heitleb liigasse püsimajäämise eest.

29-aastane Mõnnakmäe tegi eile uue koduklubi eest juba ka debüüdi, sekkudes kohtumises liiga liidri Mulhouse’iga väljakule vahetusest. Kolmanda geimi kaasa teinud pärnakas realiseeris ainsa rünnaku, kuid eksis kolmest servist kahel. Naiskond kaotas võõrsil suisa 2600 pealtvaataja ees peetud mängu oodatult 0:3 (-14, -17, -15). Pariisi klubi resultatiivseim oli 8 punktiga (-3) Alexandra Dascalu, võitjatele tõi Helenea Cazaute 19 punkti (+16).

Mulhouse jätkab 52 punktiga liiga liidrina, Pariis on kogunud 13 punkti ja asub 12. kohal. Meistrivõistlustel lööb kaasa 14 naiskonda. Tulemused ja tabeliseisu leiab siit.

Varasemalt on Mõnnakmäe mänginud nii Rootsis, Austrias, Poolas kui ka Prantsusmaal. Eestlanna viimane välisklubi oli Nancy Vandoeuvre, kus ta mängis eelmise hooaja teise poole. Eelmise hooaja esimeses pooles tüüris Mõnnakmäe Tartu Ülikool/Bigbanki Eesti karikavõitjaks, tänavu suutis ta sama TalTech/Tradehouse’i põhitegijana.

 

scroll to top