Moorita TalTech/Tradehouse võttis karika poolfinaalis esimese võidu

TalTech/Tradehouse. | Foto: klubi koduleht

Naiste karikavõistluste teise poolfinaalseeria avamäng pakkus pealtvaatajatele ühepoolse vastasseisu, mis lõppes TalTech/Tradehouse’i kindla võiduga esiliigas osaleva Gerardo’s Toys/Neemeco üle, vahendab volley.ee.

Koduväljakul mänginud Gerardo’s Toys/Neemeco ületas 20 punkti piiri vaid ühes geimis, ülejäänud geimides lepiti väiksema tulemusega. Suurim saak koguti avageimis, kui TalTechi 25 punkti vastu saavutati 20 punkti. Teine ja kolmas geim lõpetati vastavalt 13 ja 15 punktiga. Statistika.

41-protsendilist (29-st 12) rünnakuefektiivsust näidanud Maria Säästla panustas võitu 14 (+9) punkti. Eliisa Peit assisteeris 12 punktiga, jäädes kohtumise parimana 11-ga plussi. Julija Mõnnakmäe arvele kogunes kuus rünnaku- ja neli blokipunkti. TalTechi koosseisus polnud eile Eesti koondislastest Kristel Moori, Kaisa Bahmatševi ega Kadi Kullerkann.

Koduvõistkonnale tõi Anna-Liisa Peetmaa 8 ja Keiu Kasch 7 punkti. Kui TalTech jäi võistkonnana 30 punktiga plussi, siis Gerardo’s Toys/Neemeco omakorda vaid kahega. Rünnakul näitasid võitjad 43-protsendilist ja kaotajad 19-protsendilist efektiivsust, pallingu vastuvõtul avaldus TalTechi ülekaal protsentides 44-34.

Teine finalist saab selgeks 17. detsembril TalTechi Spordihoones, kui kavas on seeria kordusmäng. 29. detsembril peetavas karikafinaalis on koha kindlustanud tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank.