fbpx
Close

Mõrd neljandast kohast: tunded on kahetised, vaimne pool vedas meid alt

Maren Mõrd. | Foto: kuvatõmmis Postimehe otseülekandest

Naiste Balti liigas selgusid sel nädalavahetusel medaliomanikud: kulla võitis turniiri korraldanud Kaunase VDU, hõbeda teenis Tartu Ülikool/Bigbank. Pronksikohtumises alistas Leedu klubi Jonava Aušrine KKSC Tallinna Ülikool/Kikase 3:0 (25:12, 25:12, 27:25), mis tähendas Kikasele klubi ajaloo parima tulemuse kordust ehk neljandat kohta.

“Tunded on kahetised,” kirjeldas Tallinna Ülikooli naiskonnas diagonaalründajana tegutsenud Maren Mõrd naiskonna emotsioone. “Ühest küljest oleme kindlasti pettunud, sest soovisime võidelda medali eest, olenemata värvist. Teisest küljest on mul hea meel, et suutsime Jonavale kohati hästi vastu hakata ja et me ei teinud neile pronksmedali võitmist kergeks.”

Mõrd arvas, et füüsiliselt oli Kikase võistkond tähtsateks mängudeks valmis. “Vaimne pool aga vedas meid alt. Meie tiim koosneb enamuses noortest mängijatest, kelle jaoks oli see esmakordne Final Fouri kogemus,” selgitas samuti finaalturniiri debütantide hulka kuulunud 19-aastane Mõrd.

“Kolmanda koha mängule minnes proovisime alustada puhtalt lehelt. Kõik võimalused hästi mängida olid olemas, kuid paraku ei suutnud me eilsest kaotusest (poolfinaalmängus Tartu Ülikool/Bigbankile 0:3 – toim.) täielikult üle olla,” arvas pronksikohtumises 9 punkti toonud viljandlanna.

Kauaks Kikas aga nukrutsema jääda ei saa, sest juba paari päeva pärast tehakse algust Eesti meistrivõistluste veerandfinaalidega. Tallinna Ülikool võitis meistriliiga põhiturniiri ja seega jääb neil veerandfinaalide ajal kasutada vaba nädal, et end Balti liiga turniirist koguda. “Proovime õppida finaalturniiril tehtud vigadest ja koguda end peagi algavateks Eesti meistrivõistluste poolfinaali mängudeks,” kinnitas Maren Mõrd.

scroll to top